سامانه پایدار:

طراحی سایت آژاانس گردشگری: در گذشته هر آژانس گردشگری و مسافرتی می توانست کاملاً آفلاین کار کند اما در حال حاضر با پیشرفت روندهای فناوری و تکنولوژی هیچ آژانس مسافرتی بدون حضور آنلاین نمی تواند یک موفقیت کسب کند و این به دلیل پر شدن اینترنت از وب سایت های مسافرتی است. با این حال همه آن ها خدمات مفید و قابل اعتمادی ارائه نمی دهند. پس در نتیجه شما امروزه نیاز به طراحی سایت آژانس گردشگری دارید.

اهمیت طراحی سایت آژانس گردشگری:

ما در مورد ویژگی های بهترین وب سایت های مسافرتی بحث خواهیم کرد و اهمیت آن ها را در رشد تجارت گردشگری برجسته خواهیم کرد. در زیر 10 دلیل اهمیت طراحی سایت آژانس گردشگری را ذکر خواهیم کرد.

 • اعتبار

امروزه تقریباً هر کسب و کاری مشتاق حضور در بستر دیجیتال است. حضور آنلاین اعتبار شرکت شما را افزایش می دهد. امروزه مردم از تحقیق به صورت سنتی خسته شده اند و اگر کسی به هر محصول یا خدمتی نیاز دارد فقط در اینترنت جستجو می کند. اگر شرکت مربوطه دارای وب سایت باشد آن ها در مورد اینکه آیا خدمات به اندازه کافی خوب است ادامه می دهند در غیر این صورت آن ها فکر می کنند این شرکت حتی یک وب سایت ندارد بنابراین چرا باید به آن ها اعتماد کنم؟!


طراحی سایت آژانس گردشگری


وب سایت شما چهره تجارت شما در دنیای دیجیتال است و به بازدید کنندگان شما کمک می کند تا در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنند. در نتیجه آن ها به شما بیشتر اعتماد می کنند. در اکثر قریب به اتفاق آژانس های گردشگری و مسافرتی شما ممکن است به دلیل وب سایت خود برجسته باشید. بسیاری از آژانس های گردشگری از معرفی فقط صفحات نمایه در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خوشحال هستند. تصور کنید یک وب سایت مسافران را راهنمایی می کند و از قانونی بودن و شایستگی کار با آن ها اطمینان حاصل می کند و این مورد تاثیر چشمگیری در کسب و کار شما خواهد داشت.

 • شخصی سازی برند

یک وب سایت به شما فرصتی می دهد تا برند خود را شخصی سازی کرده و خود را به روشی که ترجیح می دهید به مخاطب معرفی کنید. شما خدمات خود را به اشتراک می گذارید و هر اطلاعاتی که مسافران می خواهند در سیستم عامل های مختلف یا رسانه های اجتماعی بدست آورند به آن ها می دهید. شما یک پورتال کامل دارید که همه چیز در مورد برند و خدمات شما را نشان می دهد. بازدید کنندگان در آن وب سایت مشتریان بالقوه شما هستند و شما با شخصی سازی نام تجاری خود مشتریان جدیدی را درگیر می کنید. ضمنا جهت ثبت برند خود و جلوگیری از کپی برداری از برند، باید حتما ثبت برند خود را در اینجا انجام دهید.

 • اشتراک دانش صنعت

بهترین سایت های گردشگری شامل یک بخش وبلاگ هستند که در آن اطلاعات مورد نیاز برای مسافرت ها را معرفی می کنند. این محتوا ممکن است به اطلاعات مربوط به مکان های دیدنی، آثار تاریخی و فرهنگی و جاذبه های گردشگری اشاره داشته باشد. ممکن است در مورد مکان های تفریحی، سنت ها، غذاهای ملی و بسیاری از نکاتی که دوست دارید در نظر بگیرید صحبت کنید. همچنین ممکن است برخی از مقالات وبلاگ مرتبط با نکات و ترفند های سفر برای کمک به بازدیدکنندگان خود در یک محیط جدید جهت یابی کنید.

با کمک چنین محتواهایی توجه بازدیدکنندگان خود را به خود جلب کرده و علاقه آن ها را برمی انگیزید. بر این اساس آن ها تمایل دارند از هر مکان خاصی بازدید کنند یا یک غذای منحصر به فرد یا نوشیدنی ملی را امتحان کنند. اگر اطلاعات مربوط به موزه ها، گالری ها، نمایشگاه ها و سایت های مشابه را به اشتراک می گذارید مراقب باشید. ابتدا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کامل مربوط به ساعات کار یا بلیط های ورودی را ارائه داده اید تا مسافران شما سوال دیگری نداشته باشند.

 • تأثیر بصری

محتوای بصری و تصویری مانند عکس ها و فیلم ها بیشتر از متن ها جلب توجه می کنند و معانی را منتقل می کنند.

تصاویری که در وب سایت تعاملی خود معرفی می کنید علاقه کاربران شما را بر می انگیزد و آن ها می بینند که چقدر مکان های جذابی را ارائه می دهید و تمایل به بازدید از آن ها را دارید. با این حال محتوای بصری تأثیر مثبتی بر کیفیت و ظاهر وب سایت شما دارد.

 • بررسی مشتری

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت گردشگری بخش بررسی مشتری است. افراد بیش از خود شرکت به نظرات دیگران که تجربه کار با یک شرکت را دارند اعتماد می کنند. این افراد که قبلاً از خدمات شما استفاده کرده اند نظرات خود را به اشتراک می گذارند و دیگران را نیز به آن ها اهمیت می دهند. این نظرات به متقاعد کردن مردم و بدست آوردن مشتریان وفادارتر کمک می کند.


هزینه طراحی سایت گردشگری


 • در دسترس بودن

وب سایت های مسافرتی برتر ممکن است به عنوان بسترهای بازاریابی آژانس های مسافرتی در نظر گرفته شوند. این مکانی است که شما خدمات خود را ارائه می دهید و از طریق محتوای هیجان انگیز بازدیدکنندگان خود را جذب می کنید. طراحی وب سایت سفر شما باید پاسخگو، کاربر پسند و استفاده از آن بسیار آسان باشد. خدمات پشتیبانی به کاربران امکان می دهد صفحات خود را به روز کنند و نسبت به فن آوری های جدید واکنش نشان دهند و بدون هیچ زمینه فناوری اطلاعات تغییرات عملی ایجاد کنند.

چنین سیستم عامل هایی دسترسی آسان بازدید کنندگان را فراهم می کند. آن ها با تمام اطلاعات مورد نیاز آشنا می شوند و بهترین مقصد خود را انتخاب می کنند. با این حال آن ها برای برقراری ارتباط با شما یک فرم تماس یا یک آدرس ایمیل با استفاده آسان پیدا می کنند.

چه صفحاتی برای طراحی سایت آژانس گردشگری ضروری است؟

آژانس های مسافرتی به مردم کمک می کنند تا تعطیلات خود را برنامه ریزی کنند و در مورد اینکه کجا بروند مشاوره می دهند. آژانس های مسافرتی معمولاً درگیر فعالیت های مختلفی مانند فروش بسته های گردشگری و محصولات مستقیم به گردشگران هستند و کارهای منظمی مانند رزرو بلیط هواپیما، ترتیب محل اقامت و حمل و نقل را انجام می دهند. هر آژانس گردشگری برای آگاهی از بسته های بروز شده و خدمات پیشرفته به یک وب سایت مسافرتی نیاز دارد. صفحات ضروری برای یک وب سایت سفر در زیر ذکر شده است:

 • صفحه اصلی

صفحه اصلی از بازدید کنندگان استقبال می کند و آن ها را با ارزش های شرکت آشنا می کند. این صفحه دارای جزئیات مربوط به تبلیغات و بروزرسانی های اخیر در بسته ها و محصولات است. این جزئیات تماس با مشتری را دارد که در صورت نیاز به استفاده یا پرس و جو در مورد خدماتی که آژانس ارائه می دهد که می توانند از آن ها استفاده کنند.

 • مدیریت سفر

وظیفه اصلی یک آژانس گردشگری برنامه ریزی سفرها و ارائه پیشنهادات مناسب است. این یک صفحه بسیار مهم برای هر وب سایت آژانس مسافرتی است زیرا شامل رزرو و اطلاعات مربوط به منابع سفر است. همچنین این صفحه شامل جزئیات مربوط به رزرو ، اسناد و خدمات امنیتی است که آژانس ارائه می دهد.

 • مشاوره سفر

یک آژانس گردشگری تیم مشاورانی دارد که به مشتریان در برنامه ریزی سفر کمک می کند و آن ها را از گزینه های مطابق با نیازهایشان آگاه می کند. در این صفحه مشاوران سفر با نام و تجربیات آن ها معرفی می شوند.

 • پیشنهادات و تخفیف های عضویت

این صفحه شامل جزئیات پیشنهادات و برنامه های عضویت برای مشتریان عادی است که به عضویت می پیوندند.

 • ویژه ها و رویدادها

برخی از افراد علاقه مند به سفر هستند و اغلب به وب سایت آژانس های مسافرتی مراجعه می کنند تا فقط بررسی کنند که آیا به روزرسانی یا پیشنهادات جالبی وجود دارد. این صفحه دارای اطلاعات مربوط به پیشنهادات ویژه در حال انجام به عنوان ویژه هتل ها، ویژه تعطیلات و ویژه سفرهای دریایی است.

 • درباره ما

یک وب سایت آژانس مسافرتی باید دارای وبلاگ و سوالات متداول در وب سایت باشد زیرا تفاوت زیادی در عملکرد کلی وب سایت ایجاد می کند. این صفحه دارای وبلاگ ها، سوالات متداول، اطلاعات تماس و معرفی دقیق شرکت است.

چرا شما نیاز به طراحی سایت گردشگری دارید؟

ایجاد یک وب سایت کاربر پسند برای یک کسب و کار در این دنیای رقابتی بسیار مهم است. هر آژانس مسافرتی برای نشان دادن وجود اساسی خود به یک وب سایت نیاز دارد. وب سایت گردشگری نه تنها به مشتریان در رزرو بلیط خود بلکه در یافتن معاملات مناسب نیز کمک می کند. مشتریان همیشه به دنبال یک بستر آنلاین هستند که بتوانند معاملات و بسته ها را بررسی کنند.

همیشه باید بازدید کنندگان و مشتریان را درک کرد تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید. تفاوتی نمی کند که شما در این صنعت تازه وارد هستید یا مدت هاست که در آن فعالیت می کنید، اگر وب سایت خوبی داشته باشید از رقبای خود بسیار جلوتر هستید.

مزایای طراحی سایت گردشگری:

 • حضور آنلاین و ایجاد مشروعیت آژانس مسافرتی

من در مورد شما نمی دانم اما یکی از اولین کارهایی که من هنگام شروع کسب و کار جدید خواه کرد جستجوی آن کسب و کار در گوگل است. اگر من در یک شرکت جستجو کنم و چیزی در آن ها پیدا نکنم کمی مردد هستم. طراحی یک سایت باعث می شود که کسب و کار شما همواره در دسترس و آنلاین باشد و همیشه کاربران و مشتریان به شما دسترسی داشته باشند.

 • معرفی بیشتر برند 

یک وب سایت باعث معرفی بیشتر و سریعتر کسب و کار و برند شما می شود. شما با طراحی یک سایت به مخاطبان خود اجازه می دهید تا در مورد شما و کسب و کار و انواع خدمات ارائه شده توسط شما مطلع شوند. امروزه شناخته شدن برند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری بر فروش  رونق کسب و کارها دارد.

 • نمایش محصولاتی که شما ارائه می دهید و دانش عمیق شما ممکن است گروه ها یا تورهای خاصی را در کنار هم قرار دهید. 

وب سایت شما مکانی خارق العاده برای نمایش برنامه های سفر فعلی یا گذشته است و همچنین نمایش تخصص شما و آنچه به مسافران ارائه می دهید.

 • طراحی یک وب سایت اجازه می دهد مشتریان با محتوای از قبل بارگیری شده در سایت شما تحقیق کنند 

مشتریان شما می توانند قبل از (یا بعد از) تماس با شما در مورد مقصد ، تأمین کنندگان ، کشتی ها و نوع حمل و نقل و انواع مختلف سفرها تحقیق کنند.


شرایط طراحی سایت گردشگری


 • سئو برای وب سایت های آژانس گردشگری

سئو به طور مداوم در حال تغییر است و متخصصان سئو زیادی وجود دارند که از این روند پیروی می کنند. اما این یک قطعه مهم برای ساخت یک وب سایت است (و چیزی که ما اغلب در مورد آن سوال می شود) که من می خواستم یک مرور کلی را انجام دهم. سامانه پایدار تبلیغات سئو و گوگل ادز را برای شما مشتریان عزیز انجام خواهد داد.

SEO مخفف "بهینه سازی موتور جستجو" است. مردم معمولاً با شنیدن صحبت درباره سئو کاملاً مرعوب می شوند اما در اصل آن کاملاً ساده است. شما در حال تلاش برای بهینه سازی صفحات وب خود هستید تا موتور جستجو یا «ربات ها» یا «خزنده ها» بتوانند بفهمند چه نوع محتوایی را ارائه می دهید و بنابراین نتایج با کیفیت و دقیق برای افرادی که جستجو می کنند.

این کار کمی طاقت فرسا می شود زیرا هزاران روش مختلف وجود دارد که به موتورهای جستجو کمک می کند صفحات شما را بهتر درک کنند. در کنار آن الگوریتم هایی که موتورهای جستجو از آن ها برای درک صفحات استفاده می کنند به طور مداوم در حال تغییر و پیشرفت هستند.

سئو امروزه بسیار مهم و حائز اهمیت است و تاثیر و اهمیت آن نیز روز به روز در حال افزایش است. بهتر است که برای انجام موارد و نکات سئو قبل از طراحی و راه اندازی وب سایت خود برنامه ریزی کنید زیرا این کار سئو سایت شما را در آینده بسیار راحت تر می کند.

برای طراحی انواع سایت ها به ویژه طراحی سایت آژانس گردشگری و مسافرتی می توانید به وب سایت سامانه پایدار مراجعه نمایید.