امکانات

به‌روزترین فناوری

تکنولوژی ابری علاوه بر ایجاد وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی سریع و راحت، امنیت و پشتیبان گیری روزانه را در کنار صرفه اقتصادی فراهم می کند و وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی را در زمان بازدید بالا مدیریت می کند تا سرعت آن با توجه به تعداد بازدید همچنان سریع باقی بماند. سرعت لود سایت شما فوق العاده خواهد بود.

ثبت نام کنید
تکنولوژی ابری (Cloud Computing)

مدیریت محتوای پیشرفته

ابزار‌های پایدار برای مدیریت محتوا در اختیار شما هستند تا حتی کوچک‌ترین بخش‌های وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را ویرایش و مدیریت کنید، برای شروع کافی است به عنوان مدیر ورود کنید تا در صفحه نمایش وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی امکان ویرایش و مدیریت را داشته باشید. آموزش رایگان در اختیار شماست.

شروع راه اندازی
ویرایش کوچک‌ترین بخش‌ها

فروشگاه ساز حرفه ای در گوگل

فروشگاه ساز پایدار به شما کمک می کند تا به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید و بر اساس رشد مجموعه خود و افزایش محصولات و فروش آن را توسعه دهید و تیم ما نیز به کمک ابزار‌های حرفه ای و تبلیغاتی و راهکارهای بهینه سازی در گوگل همواره در کنار شما خواهد بود. یک فروشگاه بینظیر داشته باشید.

ایجاد وب‌سایت
در هرجا و هر زمانی بفروشید

مدیریت و ویرایش قالب

قالب های متنوع برا هر سلیقه ای در اختیار شماست. ویرایشگر قالب امکان تغییر در جزئی‌ترین بخش‌های هر قالب را فراهم می کند و با دانش کمی می توانید آن را مطابق سلیقه خود ویرایش کنید. (امکان ویرایش کدنویسی توسط واحد پشتیبانی)

شروع کنید

فروشگاه ساز قدرتمند

تمامی مخاطبین و مشتریان شما امکان ثبت نام بر روی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی و دسترسی به داشبورد خود را به همراه امکان ارسال تیکت (درخواست)، پرداخت صورت حساب، مشاهده تاریخچه فعالیت، سفارشات گذشته، ویرایش پروفایل، بارگذاری مدارک و... را دارا هستند. کنترل کامل مشتریان!
ضمنا تمامی سفارش های ثبت شده در فروشگاه ساز پایدار، دارای اطلاعات کامل شامل کد اختصاصی، زمان، مشخصات مشتری، وضعیت پرداخت، وضیعت ارسال، مبلغ به همراه امکان چاپ فاکتور می باشد. کاملترین امکانات در یک جا!

ایجاد فروشگاه
7 روز تست رایگان

هاست قدرتمند اختصاصی رایگان

هزینه‌ی اضافه‌ای برای فضای میزبانی (هاست) دریافت نمی گردد و پس از ثبت نام بر روی سامانه پایدار، وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در لحظه بر روی سرور‌های قدرتمند پایدار ایجاد می گردد.

دامنه اختصاصی رایگان

پس از فعال‌سازی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی، آدرس اینترنتی اختصاصی (دامنه) به انتخاب شما ثبت می گردد و امکان اتصال دامنه‌ای که از قبل ثبت شده باشد نیز فراهم است. دامنه رایگان ir هدیه ما.

ایمیل اختصاصی رایگان

امکان ایجاد پست الکترونیک به همراه مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل بر روی آن فراهم شده است و به سادگی می توانید پست الکترونیک ساخته شده را به حساب کاربری Gmail، Yahoo و... متصل کنید.

backup منظم

وب‌سایت‌‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی پایدار به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه پشتیبان‌گیری می شوند و در صورت ایجاد تغییر یا خطایی توسط شما، امکان بازگردانی به قبل فراهم است.

به‌روزرسانی رایگان

سامانه پایدار همواره در حال توسعه و به‌روز‌رسانی است و مطابق درخواست و نیاز کاربران تغییرات، امکانات و قالب‌های جدیدی را به سامانه اضافه می کند که همواره امکان استفاده برای شما فراهم است.

ویرایشگر قالب

ویرایشگر قالب امکان تغییر در جزئی‌ترین بخش‌های هر قالب را فراهم می کند و با دانش کمی می توانید آن را مطابق سلیقه خود ویرایش کنید. (امکان ویرایش توسط واحد پشتیبانی)

برنامه موبایل

اپلیکیشن و برنامه موبایلی فروشگاه اینترنتی شما برای اندروید و IOS آماده استفاده است کافی است لوگو و رنگ‌بندی مدنظر خود را مشخص و آن را دریافت کنید. کلیه خدمات توسط سامانه پایدار انجام میشود.

مدیریت فایل

علاوه بر بارگذاری فایل (با هر فرمت و پسوندی)، امکان ایجاد پوشه و دسته‌بندی فایل‌ها فراهم شده است و با دریافت لینک فایل، امکان نمایش یا اجازه دانلود به کاربران را خواهید داشت.

آمار بازدیدکنندگان

آمار بازدیدکنندگان اطلاعات دقیقی از آمار بازدید کلی، بازدید صفحات متفاوت، موقعیت جغرافیایی، ارجاع دهنده، تکنولوژی و... را به تفکیک زمانی در اختیار شما قرار می دهد. یک امکان خوب برای بررسی کامل بازدیدکنندگان.

سیستم تیکت

تمامی کاربران و مشتریان شما امکان ارسال تیکت (درخواست پشتیبانی) را دارند و با پاسخ توسط شما علاوه بر اطلاع رسانی پیامک امکان ارسال پاسخ مجدد بر روی آن را خواهند داشت.

واکنش‌گرا (ریسپانسیو)

تمامی قالب‌های طراحی شده توسط تیم پایدار بصورت واکنشگرا (ریسپانسیو) می باشد و بر اساس سایز صفحه نمایش (موبایل، تبلت و...) خود را مطابق آن، تطبیق می دهند. یک قابلیت مهم که فقط با ما تجربه میکنید.

پلاگین‌های کاربردی

پلاگین و افزونه‌های پایدار به شما کمک می کند تا وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به ابزار‌ها و سرویس‌های مجزا همانند اطلاع رسانی پیامکی، ایمیل مارکتینگ، سرویس پیک، ایمیل مارکتینگ و... متصل کنید.

خبرنامه جامع

نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و پست الکترونیکی مخاطبان خود را به کمک خبرنامه جمع آوری کنید و با اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی مخاطبان خود را حفظ کنید. کلیه اخبار و اطلاعات از این طریق به مشتریان قابل ارسال است.

صورت حساب

برای تمامی کاربران خود می توانید صورت‌حساب به همراه زمان سر‌رسید، کوپن تخفیف و عناوین مختلف به عنوان بخشی از صورت حساب ایجاد کنید تا پرداخت به سادگی انجام شود.

اتصال به آنالیتیکس

با اتصال به سرویس گوگل آنالیتیکس علاوه بر آمار دقیق بازدیدکنندگان امکان مشاهده صفحاتی که منجر به فروش و پرداخت شده اند را به تفکیک و بر اساس ارجاع دهنده خواهید داشت. این امکان باعث میشود پرقدرت ظاهر شوید.

مدیریت سفارش ها

تمامی سفارش های ثبت شده در فروشگاه ساز پایدار، دارای اطلاعات کامل شامل کد اختصاصی، زمان، مشخصات مشتری، وضعیت پرداخت، وضعیت ارسال، مبلغ به همراه امکان چاپ فاکتور می باشد.

تعامل با کاربران

مخاطبین شما دسترسی به درج نظر و امتیاز را برای هر محصول به صورت مجزا دارند، همچنین پاسخ و امتیاز به نظرات دیگران، توسط شما و مخاطبین امکان پذیر است. یکی از مهمترین عناصر هر سایت همین است.

backup دائمی

وب‌سایت‌‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی پایدار به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه پشتیبان‌گیری می شوند و در صورت ایجاد تغییر یا خطایی توسط شما، امکان بازگردانی به قبل فراهم است.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.