درخواست تبلیغات در گوگل


 سامانه پایدار:

اگر برای کسب و کار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، توصیه می‌کنیم تبلیغات گوگل را با ما امتحان کنید.

ما برای تبلیغات در گوگل راه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم. شما می توانید کل مدیریت و اجرای  کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش  دریافت کنید و در سریع ترین زمان تاثیر شگفت انگیز جذب مشتریان را مشاهده کنید. سامانه پایدار یکی از پارتنرها و نمایندگان رسمی تبلیغات گوگل در ایران می باشد.

اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن‌های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.

در تبلیغات گوگل شما تنها زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و  روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای  تبلیغات می‌کنید، نباشید. ضمنا گوگل کلیک های اضافه و فیک را شناسایی می کند و از هزینه شما کسر نخواهد کرد.


تبلیغات در گوگل


شارژ تبلیغات گوگل به این صورت است که مثلا شما 50 دلار پنل خود را شارژ میکنید. پس از شارژ شما میتوانید تصمیم بگیرید که 50 دلار در یک روز مصرف شود و (بعنوان مثال) 500 نفر مشتری به سایت شما هدایت شود یا اینکه 50 دلار در یک هفته مصرف شود و روزانه حدود 70 مشتری به سایت شما هدایت شوند.

تنظیمات گوگل بسیار پیچیده است اما کارشناسان سامانه پایدار طبق تجربه میتوانند تبلیغات شما را با کمترین هزینه کلیک و با بیشترین بازدهی تنظیم نمایند.

میزان تاثیرگذاری تبلیغات فقط به این بستگی دارد که سایت شما و اطلاعات تماس شما و عکس و متن سایت شما مورد تایید کاربر بوده و برای او جذاب باشد که بتواند از شما کالا یا خدمات دریافت کند.

برای شروع تبلیغات در سایت گوگل، کافیست این فرم را تکمیل نمایید. سپس شرایط تبلیغات بصورت پیامک برای شما ارسال خواهد شد.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
موضوع سایت شما را بنویسید. موضوع سایت شما را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
نوع سایت شما را بنویسید. نوع سایت شما را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
مبلغ مورد نظر شما جهت شارژ به دلار را بنویسید. مبلغ مورد نظر شما جهت شارژ به دلار را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. مبلغ مورد نظر شما جهت شارژ به دلار را به صورت عدد صحیح و بدون هیچ حرف اضافه ای بنویسید. مانند: 90000
تعداد مشتری موردنیاز شما را بنویسید. تعداد مشتری موردنیاز شما را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
توضیحات تکمیلی را بنویسید. توضیحات تکمیلی را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات تکمیلی را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.