سامانه پیامکی
رایگان
در زمان تکمیل فرم، ثبت سفارش، تغییر وضیعت سفارش و...، مدیر و کاربر با دریافت یک پیامک مطلع خواهند شد. این افزونه باعث میشود رسیدگی پشتیبانی هم سریعتر انجام شود.
ارسال ایمیل اتوماتیک
رایگان
تمامی پست الکترونیک‌های دریافتی در بخش کاربران، نظرات و خبرنامه شما به میلرلایت اضافه می گردد. این افزونه بصورت اتوماتیک ایمیل ها را ارسال می کند.
ترب
رایگان
به سادگی محصولات فروشگاه اینترنتی خود را به موتور جستجوی ترب اضافه نمایید و فروش خود را افزایش دهید. این افزونه مختص فروشگاه هاست.
درگاه پرداخت زرین پال
رایگان
وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه زرین پال برای پرداخت آنلاین مبالغ دلخواه، متصل کنید. حتی بدون نیاز به ای نماد.
الوپیک
رایگان
علاوه بر ارسال راحت‌تر سفارشات، هزینه ارسال سفارش متناسب با محل تحویل آن محاسبه و دریافت خواهد شد. خدمات آنلاین پیک موتوری با الوپیک.
درگاه به پرداخت ملت
رایگان
وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه به پرداخت ملت (پرداخت الکترونیک ملت) متصل کنید. کاملا آنلاین پول دریافت کنید.
شبکه پرداخت PAY.IR
رایگان
وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به شبکه پرداخت PAY.IR برای پرداخت آنلاین مبالغ دلخواه، متصل کنید. یک درگاه خوب بانکی.
امتیاز
رایگان
«امتیاز» یک سرویس وفاداری مشتری برای افزایش فروش است که امکان کسب امتیاز به ازای خرید را برای مشتریان فراهم می‌کند. راه حلی برای انتخاب آسان.
اتصال به گوگل آنالیتیکس
رایگان
با استفاده از گوگل آنالیتیکس و اتصال به ای‌کامرس، از مبلغ فروش تبلیغات، رنج سنی مشتریان و... مطلع گردید. یک امکان فوق العاده برای بررسی وبسایت.
پست رسان
رایگان
در زمان ثبت سفارش جدید، پست با مراجعه به محل فروشگاه کالا را دریافت و مبلغ را هم زمان با تحویل، دریافت می کند. یک امکان فوق العاده برای فروشگاه آنلاین.
ثبت فیش واریز
رایگان
مشتریان شما می توانند مبالغ سفارشات (حتی مبالغ دلخواه) خود را واریز و سپس بر روی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی ثبت کنند. بدون نیاز به درگاه اینترنتی.
درگاه ایران کیش
رایگان
وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه ایران کیش برای پرداخت آنلاین مبالغ دلخواه، متصل کنید. یک امکان جهت دریافت وجه.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.