به منظورطراحی سایت شرکت عمرانی بهتر است تا قبل از آن به معرفی فعالیت و حوزه کاری این گونه از شرکتهای مهندسی بپردازیم تا درک بهتری از وبسایتی که نیاز داریم داشته باشیم. شرکت های عمرانی متشکل از تیم های سازنده و مهندسین در حوزه های مختلفی می باشند که عموما فعالیت های ساخت و ساز، مسیر سازی و ... را بر عهده می گیرند. طراحی سایت شرکت عمرانی همانطور که از نامش پیداست، نیاز به یک سایت برای شرکتی در زمینه فعالیت های عمرانی می باشد. به منظور دریافت نتیجه و بازدهی بهتر از یک سایت در این عرصه، بهتر است تا انتهای این مقاله از پایدار وب همراه ما باشید تا با مشخصات، ویژگی ها، قیمت و هزینه طراحی سایت در این زمینه آشنا شوید و بدانید که به چه مواردی باید دقت کرد.

منظور از طراحی وبسایت شرکت عمرانی چیست؟


این گونه از شرکت ها از طریق روش های مختلفی پروژه دریافت می کنند و بر اساس مدت زمان و سایر شرایط، هزینه های خوبی را نیز کسب می کنند. یکی از روش های دریافت پروژه و پیدا شدن شرکت عمرانی، جستجوی کاربران در گوگل و محیط اینترنت می باشد که اولین لازمه ی آن داشتن یک وبسایت با کیفیت می باشد. حال منظور از وبسایت با کیفیت و مناسب برای شرکتهای عمرانی چیست و باید چه ویژگی هایی داشته باشد را در ادامه بررسی می کنیم. طراحی سایت شرکت عمرانی به اقدامات و فعالیت هایی گفته می شود که در نهایت باعث می شود تا سایت شما در ارائه خدمات عمرانی، برای کاربران سر تا سر دنیا، در اینترنت به نمایش گذاشته شود. این موضوع بسیار مهم بوده و بهتر است تا با دقت و وسواس زیادی آن را پیگیری کنید تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

مزایای طراحی سایت وبسایت شرکت عمرانی

زمانی که شما به عنوان صاحب یک شرکت در حوزه خدمات عمرانی قصد راه اندازی یک وبسایت را دارید، طبیعتا علاقه مندید تا از مزایای آن مطلع شوید. پس از بررسی این مزایای می توانید تصمیم بگیرید که داشتن سایت به صلاح شما است یا خیر، پس در ادامه همراه ما باشید. 

 • معرفی به کاربرانی که در اینترنت به دنبال خدمات شما می گردند
 • دریافت پروژه های عمرانی
 • کسب در آمد بصورت اینترنتی
 • افزایش بازدید و رشد وبسایت شما که منجر به فروش و دریافت خدمات بیشتر می شود
 • امکان تبلیغات بر روی وبسایت
 • شناخته شدن به عنوان یک مرجع در این زمینه
 • برند سازی
 • فروش وبسایت
 • ایجاد شغل

این ها تعدادی از مزایای طراحی سایت در این زمینه می باشد که با بررسی اندک، متوجه خواهید شد که خالی از لطف نیست.

هزینه طراحی سایت شرکت عمرانی توسط سامانه پایدار

قیمت و هزینه طراحی سایت در این زمینه را می توانید بصورت دقیق از طریق تماس با بدست بیاورید اما برای راهنمایی بهتر شما کاربران گرامی باید به چند نکته اشاره کنیم:

 1. سایت شما چند صفحه دارد
 2. چه مدت زمان برای تحویل سایت نیاز دارید
 3. طرح مورد نظر شما از نظر گرافیکی برای وبسایت عمرانی چیست
 4. سایت شما چه قابلیت هایی داشته باشد
 5. اهمیت امنیت وبسایت
 6. میزان اهمیت سرعت وبسایت برای شما چقدر است
 7. بودجه مورد نظرتان برای طراحی سایت 

در صورتیکه بتوانید به این سوالات بصورت واضح و شفاف پاسخ دهید، از نظر هزینه طراحی سایت، سامانه پایدار وب می تواند شما را بهتر راهنمایی کرده و نتیجه مطلوب خود را دریافت نمایید. 

وبسایت وردپرسی عمرانی چیست؟


طراحی سایت یکی از روش های بسیار پر طرفداری که دارد، استفاده از وردپرس می باشد. وردپرس  یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که امروزه اکثر سایت های دنیا توسط آن مدیریت و راه اندازی می شوند. در صورت نیاز به طراحی سایت عمرانی می توانید از طریق این سیستم مدیریت محتوا یک سایت مناسب و با کیفیت داشته باشید که از نظر امنیت، سرعت و قیمت یک گزینه اقتصادی و مناسب می باشد.

منظور از cms اختصاصی در طراحی سایت شرکت عمرانی چیست؟

عده ای از مشتریان گرامی پایدار وب، قصد دارند تا یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی داشته باشند و متناسب با نیاز های خود یک وبسایت را از صفر تا صد پیاده سازی کنند. این کار با استفاده از زبان های برنامه نویسی php،java script، Asp.net و... صورت می گیرد. از نظر مدت زمان و هزینه، داشتن یک cms اختصاصی برای وبسایت شما، هزینه بیشتری خواهد داشت و باید به این نکته توجه داشته باشید.

مدت زمان طراحی سایت شرکت عمرانی

بر اساس نوع سایت و ویژگی هایی که از آن انتظار دارید، مدت زمان نسبی آن را می توان تخمین زد. اما بصورت کلی بازه ای بین 1 الی 2 ماه می تواند زمان متوسطی باشد که بسیاری از وبسایت ها اعلام می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره مدت زمان تحویل سایت، بهتر است تا از طریق راه های ارتباطی وبسایت پایدار وب، با ما در ارتباط باشید تا بر اساس زمانی که در نظر دارید، یک برنامه مناسب برای شما چیده شود.

جمع بندی

طراحی سایت شرکت عمرانی در رشد و توسعه بسیار از شرکتهای ما در ایران، نقش مستقیمی داشته است و باعث افزایش و رشد در آمد آنها می شود. این اقدام به روش های مختلفی با قیمت های گوناگون صورت می گیرد که بهتر است برای انجام آن، بصورت رایگان با کارشناسان پایدار وب در ارتباط باشید تا تمامی سوالات خود را به نحو احسن پاسخ دهید. با بررسی مزایای داشتن یک سایت در این زمینه، می توانید تصمیم بگیرید که آیا کسب و کار شما آماده حضور در محیط گوگل می باشد یا خیر.

سوالات متداول

طراحی سایت شرکت عمرانی چیست؟

راه اندازی و پیاده سازی یک وب سایت در زمینه ارائه خدمات عمرانی در سطح کشور را طراحی سایت شرکت عمرانی می گویند.

هزینه طراحی سایت پایدار وب چقدر است؟

بر اساس مواردی که قصد دارید در سایت شما نمایش داده شود، تعداد صفحات، cms اختصاصی و ... هزینه طراحی سایت نیز تخمین زده می شود.