وبسایت هایی که همه روزه در سطح وب طراحی و منتشر می شوند، همگی با اهداف و دید خاصی وارد محیط اینترنت خواهند شد و یکی از پر سود ترین و کاربردی ترین آنها، طراحی سایت های صرافی می باشد. صرافی ها از قدیم الایام همیشه به عنوان محلی برای تبادل ارز ها و تبدیل کالاها به یکدیگر شناخته شده است.

 امروزه وبسایت های صرافی بخش عمده ای از مبادلات ارزی بین مردم در قالب واحد های پول مختلف به یکدیگر را پوشش می دهند. همچنین این سایت های صرافی با گسترش دنیای بلاک چین و ارز های دیجیتال، پا در این مسیر نیز گذاشته اند و شما می توانید خرید و فروش ارز دیجیتال را نیز توسط آنها پیگیری کنید. طراحی سایت با این اهداف نیاز به بررسی های علمی و تخصصی دارد تا از همه جهات یک وبسایت استاندارد و ایده آل را داشته باشید.

طراحی سایت صرافی چیست؟

وب سایت های صرافی سایت هایی هستند که با تبادل ارز و جابجایی واحد های پول، از تفاوت قیمت خرید و فروش سود کسب می کنند. طراحی سایت صرافی یعنی بستر و زیر ساختی را بر روی محیط اینترنت، در قالب یک سایت اختصاصی فراهم کرد تا این اقدامات بصورت آنلاین امکان پذیر باشد. به عنوان مثال امروزه بسیاری از وب سایت های بزرگ و کوچک را میبینید که در این زمینه فعالیت می کنند و پس از ثبت نام کابران به آنها سرویس ارائه خواهند داد. حال این وبسایت ها باید چه قابلیت ها و مشخصاتی را داشته باشد که به بهترین شکل به ما خدمات ارائه دهد؟

مشخصات وبسایت های صرافی

 

به منظور طراحی سایت های صرافی باید به چند نکته حائز اهمیت توجه کنید تا هم شما و هم کاربرانتان از وب سایت، بیشترین استفاده را ببرید. در گام اول بهتر است مشخص کنید که در چه حوزه ای قصد فعالیت دارید. اگر صرفا در زمینه مبادلات ارز فیات قصد فعالیت دارید، بستر آن را فراهم کنید. در صورتیکه می توانید در حوزه ارز دیجیتال نیز فعالیت کنید، این مورد نیز نیاز به بررسی های تخصصی خود دارد. اما بصورت کلی وب سایت های صرافی برای طراحی شدن نیاز به چند فاکتور اصلی دارند.

طراحی سایت صرافی کاربر پسند و زیبا

ظاهر و زیبایی که وبسایت، همیشه یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتور های طراحی سایت می باشد و این موضوع برای سایت های صرافی نیز صدق می کند. از همین رو زمانی که قصد طراحی وبسایت صرافی خود را دارید، بهتر است به این موضوع توجه کرده و یک طرح مناسب و کاربر پسند را در نظر بگیرید. برای راهنمایی بیشتر به این نکته توجه کنید که هدف شما ارائه چه سرویسی به کاربر است و کاربر چطور می تواند در سریع ترین زمان به آن دست پیدا کند.

طراحی سایت صرافی سرعت بالا و پایدار

حتما با سایت هایی مواجه شده اید که با ورود به صفحه آنها و چندین کلیک، به سرعت از آنها خارج شده اید چرا که از نظر سرعت و بارگزاری صفحات با مشکل مواجه بوده اند. به همین منظور در نظر داشتن سرعت وبسایت بسیار تاثیر گذار است و نمی توانید از یک سایت کند توقع ارائه سرویس مناسب و با کیفیت به مشتری داشته باشید. سرعت وبسایت بخش عظیم آن به سرویس میزبانی سایت شما و بخش دیگری به نوع کد نویسی در طراحی آن بر می گردد. برای خرید هاست و بهینه سازی سایت می توانید از طریق سامانه پایدار اقدام به طراحی سایت کنید.

امنیت و حفظ داده ها


سایت های صرافی به دلیل تبادلات ارزی و در اختیار داشتن سرمایه مردم و جابجایی پول، نیاز به بالاترین حد امنیت دارند. امنیت این وب سایت ها بر اساس چندین فاکتور سنجیده می شود و بهتر است از سایت های اختصاصی استفاده شود. این امنیت در ابعاد پایگاه داده و سرور باید مورد توجه قرار بگیرد.

هزینه طراحی سایت صرافی

هزینه طراحی سایت در دنیا نرخ های متفاوتی دارد و مهم ترین فاکتور در این امر، کیفیت سایت و سابقه فرد یا شرکت طراح کننده دارد. این هزینه بر اساس مدت زمان، نوع طراحی سایت و سرویسی که به مشتری ارائه می شود، تعیین می شود. برای اطلاع دقیق از هزینه و قیمت طراحی سایت در سامانه پایدار می توانید از طریق مشاوره رایگان و تماس با ما، از آخرین تعرفه ها آگاه شوید.

مدت زمان طراحی سایت صرافی

روش های مختلفی برای راه اندازی و طراحی سایت های صرافی وجود دارد. شما می توانید خودتان اقدام به این کار کرده و تعیین زمان آن بستگی به تخصص و مهارت شما خواهد داشت. از طرف دیگر اگر پروژه خود را به سامانه طراحی سایت پایدار واگذار کنید، این زمان کم تر خواهد شد. تعداد افرادی که بر روی سایت صرافی شما کار می کنند، رابطه مستقیمی با مدت زمان تحویل آن خواهد داشت. ما در سامانه طراحی سایت پایدار وب، با بهره مندی از کارشناسان و برنامه نویسان متخصص، در سریع ترین زمان سایت شما را طراحی و تحویل خواهیم داد.

مشاوره رایگان طراحی سایت در سامانه پایدار

دریافت خدمات مشاوره رایگان یکی از خدمات و سرویس هاییست که در سامانه پایدار به کاربران ارائه می شود. با دریافت این خدمات می توانید از صفر تا صد طراحی سایت صرافی را با ما همراه باشید و به کلیه سوالات شما پاسخ می دهیم. مشاورین ما بصورت همه روزه آماده پاسخگویی به شما کاربران گرامی در حوزه طراحی سایت می باشند.

جمع بندی

سایت های صرافی بخش عمده ای از زندگی مردم را پوشش می دهند و اگر قصد طراحی یک سایت در این زمینه را دارید، بهتر است با اصول و قوانین آن حرکت کنید. برای طراحی سایت صرافی در ایران یا هر کشور، نیاز به دریافت مجوز ها از مراجع قانونی دارید و از سمت خود باید امنیت سایت و کیفیت خدمات و اموری مثل بازاریابی و تبلیغات را رعایت کنید. به هر حال اگر با بررسی های مورد نیاز، به این نتیجه رسیدید که می خواهید یک سایت صرافی را تاسیس کنید، می توانید از خدمات ما در پایدار وب بهره مند شوید.