واژه طراحی وب سایت یک اصطلاح بسیار آشنا و نزدیک می باشد که امروزه با پیشرفت عصر دیجیتال و حوزه اینترنت، بسیاری از تجارت ها به سمت طراحی وبسایت برای فروش لوازم خود، به عنوان مثال در زمینه لوازم ماساژ، روی آورده اند. ما در این قسمت از وبلاگ سامانه پایدار می خواهیم درباره طراحی سایت لوازم ماساژ صحبت کرده و به اصلی ترین و مهم ترین مسائل مرتبط با این حوزه اشاره کنیم. طراحی سایت لوازم ماساژ می تواند با اهداف فروش جنس انجام شود و شما باید اصول بازاریابی را در یابید تا بتوانید بصورت حرفه ای در حوزه اینترنت وبسایت خود را مدیریت کنید. لوازم ماساژ برای قشری که به این بخش علاقه مند می باشند و دوست دارند تا ابزار خود را از یک فروشگاه اینرتنتی مطمئن خریداری کنند، مناسب است.

فروش لوازم ماساژ از طریق وبسایت

همانطور که اشاره کردیم، یکی از مهم ترین اهدافی که فروشندگان و صاحبان کسب و کار به منظور آن روی به طراحی وبسایت لوازم ماساژ می آورند، ارائه جنس و محصول و فروش آن به مشتریان بصورت آنلاین و حضوری می باشد. پس دو قابلیت فروش برای شما فراهم است که یکی از آنها که در این باره می خواهیم صحبت کنیم، فروش اینترنتی از طریق سایت شما می باشد. برای رسیدن به این موضوع باید یک سایت استاندارد و مناسب داشته باشید تا بتوانید محصولات خود را به نمایش گذاشته و کسب در آمد کنید. حال وبسایت استاندارد چیست و چه مواردی در فروش اینترنتی حائز اهمیت است را به صورت مختصر بررسی می کنیم.

فروش اینترنتی محصولات ماساژ با طراحی وب سایتی استاندارد


وب سایت استاندارد، از نظرات مختلف، متفاوت است و هر کس متناسب با سطح علم و دانش خود به آن می پردازد. از دیدگاه پایدار وب، سایتی استاندارد است که بتواند در گام اول، نیاز مشتری خود را برطرف کرده و سپس شما را به کسب در آمد برساند. اصول استاندارد در طراحی سایت لوازم ماساژ می تواند شامل بحث ظاهری سایت، برنامه نویسی، خدمات، تعداد محصولات و پشتیبانی شما شود. بی توجهی به هرکدام از این موارد می تواند در بخش مرتبط به خود شما را دچار مشکلات فراوانی کند. شما می توانید از طریق مشاوره رایگان با کارشناسان ما، اطلاعات نسبی و لازم را برای طراحی وبسایت خود بدست بیاورید تا با دید باز، پا در این عرصه بگذارید.

هزینه طراحی سایت لوازم ماساژ

تعرفه های طراحی وبسایت فروشگاهی بستگی به شرکت طراحی سایت یا شخصی دارد که پروژه شما را پذیرفته و متناسب با نیاز های شما یک سایت ایده آل را برای شما راه اندازی می کند. با این حال هزینه های طراحی یک سایت فروشگاهی از 3-5 میلیون شروع شده و تا رقم های بیشتری ادامه دارد. این عدد بستگی به ویژگی هایی که یک سایت مورد نیاز است، نحوه کد نویسی، مدت زمان تحویل وب سایت، پشتیبانی و خدماتی که تیم برنامه نویس و شرکت طراح در اختیار شما قرار می دهد دارد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر در باره هزینه ها می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مدت زمان طراحی وبسایت فروش لوازم ماساژ

از نظر مدت زمان، یک سایت می تواند در 2 هفته تا 6 ماه طراحی شود! شاید این بازه برای شما عجیب بنظر برسد اما واقعیت دارد. تعیین مدت زمان در گام اول بستگی به ویژگی های مد نظر شما از یک وبسایت فروشگاهی داشته و در وهله دوم بستگی به تعداد صفحات شما، تیم برنامه نویسی و تعداد افرادی که روی سایت شما فعالیت می کنند، دارد. اگر می خواهید یک وبسایت برای فروش لوازم ماساژ طراحی کنید و پروژه خود را به سامانه پایدار واگذار کنید، می توانید همین حالا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت، با ما تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنیم.

سامانه طراحی وبسایت پایدار وب

ما در سامانه طراحی سایت پایدار وب، کلیه وبسایت های فروشگاهی، شرکتی، شخصی، دولتی و ... را با بهترین هزینه و ارزان ترین تعرفه در سریع ترین زمان طراحی می کنیم و به دلیل تیم پشتیبانی با کیفیت و برنامه نویسان با تجربه، از نظر خروجی، پروژه شما متناسب با اصول کد نویسی و طراحی سایت تحویل شما می شود. برای ثبت سفارش و پیگیری می توانید از طریق صفحه مربوطه اقدام کنید.

منظور از آدرس وبسایت چیست؟

آدرس یک سایت را با نام دامنه می شناسند و شما می توانید با خرید دامنه دلخواه خود، این امکان را فراهم کنید که کاربر با جستجوی آدرس سایت شما در گوگل، بتواند وارد سایت شما شده و از خدماتتان بهره مند شود. برای خرید دامنه سایت بهتر است تا اسمی مناسب نوع کسب و کارتان انتخاب کنید که ماندگار باشد.

جمع بندی

طراحی سایت فروش لوازم ماساژ برای کسب در آمد اینترنتی می تواند گزینه مناسب و قابل تاملی باشد. برای انجام این کار بهتر است تا بر روی یک کاغذ، طرح مورد نظر خود و ویژگی هایی که از سایت انتظار دارید را نوشته و رسم کنید تا بتوانید به سادگی موارد دلخواه خود را بررسی و تحویل گرفته. لازم به ذکر است که بصورت کلی طراحی یک سایت می تواند بصورت های مختلفی انجام شود و از معروف ترین آنها طراحی یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی با زبان های php یا asp بوده و روش دیگر استفاده از cms های آماده مثل وردپرس و جوملا است که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. 

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت فروش لوازم ماساژ چقدر است؟

قیمت و هزینه راه اندازی یک وبسایت جدا از مواردی مثل خرید دامنه و هاست، بستگی به زبان برنامه نویسی، مدت زمان تحویل، نوع سایت و مواردی این چنین دارد. با این حال برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تفاوت طراحی سایت با cms و اختصاصی چیست؟

در نوع اختصاصی یک سایت از صفر تا صد کد نویسی شده و قطعا نیاز به دانش برنامه نویسی کامل دارد. اما در روش cms می توان با دانش نسبی نیز یک سایت را مدیریت کرد.