سامانه پایدار:


طراحی سایت بازاریابی: بازاریابی با بهره گیری از نتایج مطالعه نیازهای کوتاه مدت و بلند مدت افرادی که می توانند برای یک بار یا بیشتر موارد جریان مداوم خدمات یا قرار دادن محصول هزینه کنند است. طراحی سایت بازاریابی یکی از اجزای اصلی مدیریت بازرگانی و تجارت است. بازاریابان می توانند محصول خود را به مشاغل دیگر (بازاریابی B2B) یا مستقیماً به مصرف كنندگان (بازاریابی B2C) معرفی كنند. صرف نظر از اینکه به چه کسی یا چه چیزی بازاریابی می شود عوامل مختلفی از جمله دیدگاهی که بازاریابان از آن استفاده می کنند اعمال می شوند. آن ها که به عنوان جهت گیری های بازار شناخته می شوند تعیین می کنند که بازاریابان چگونه به مرحله برنامه ریزی بازاریابی نزدیک می شوند.

بازاریابی توسط انجمن بازاریابی آمریکا به عنوان فعالیت، مجموعه موسسات و فرایندهای ایجاد، برقراری ارتباط، تحویل و مبادله پیشنهاداتی که برای مشتریان، شرکا و جامعه به طور کلی ارزش دارند تعریف شده است.

در گذشته رویه بازاریابی به عنوان یک صنعت خلاق که شامل تبلیغات، توزیع و فروش است دیده می شد. با این حال امروزه برای بازاریابی از مطالعه آکادمیک بازاریابی از علوم اجتماعی، روانشناسی، جامعه شناسی، ریاضیات، اقتصاد، انسان شناسی و علوم اعصاب استفاده گسترده ای می شود.

مفاهیم اصلی در طراحی سایت بازاریابی

نیازها: نیازها می توانند عینی و جسمی باشند مانند نیاز به غذا، آب و سرپناه یا ذهنی و روانشناختی مانند نیاز به عضویت در یک خانواده یا گروه اجتماعی و نیاز به عزت نفس.

تقاضا: وقتی نیازها و خواسته ها تأمین می شوند این توانایی را دارند که به مطالبات اقتصادی تبدیل شوند.

تحقیقات بازاریابی که به منظور توسعه محصول جدید یا بهبود محصول انجام می شود اغلب مربوط به شناسایی نیازهای برآورده نشده مصرف کننده است. نیازهای مشتری در تقسیم بازار مهم است که مربوط به تقسیم بازارها به گروه های متمایز خریداران بر اساس نیازها ، ویژگی ها یا رفتارهای متمایزکننده است که ممکن است به محصولات جداگانه یا بازاریابی ترکیبی نیاز داشته باشد.


طراحی سایت بازاریابی


انواع بازاریابی:

  • بازاریابی B2B

بازاریابی B2B (تجارت به شغل) به هر استراتژی یا محتوای بازاریابی مربوط می شود که به سمت یک تجارت یا سازمان باشد. هر شرکتی که محصولات یا خدمات را به مشاغل یا سازمان های دیگر (در مقابل مصرف کنندگان) می فروشد معمولاً از استراتژی های بازاریابی B2B استفاده می کند.

نمونه هایی از محصولات فروخته شده از طریق بازاریابی B2B عبارتند از:

تجهیزات اصلی

تجهیزات جانبی

مواد خام

قطعات تشکیل دهنده

مواد پردازش شده

تدارکات

خدمات تجاری

چهار دسته عمده خریداران محصولات B2B عبارتند از:

تولیدکنندگان - از محصولات فروخته شده توسط بازاریابی B2B برای تهیه کالاهای خود استفاده می کنند.

فروشندگان - محصولات B2B را برای فروش از طریق خرده فروشی یا عمده فروشی خریداری می کنند.

دولت ها - خرید محصولات B2B برای استفاده در پروژه های دولتی.

  • بازاریابی B2C

بازاریابی بین مشاغل به مصرف کننده یا بازاریابی B2C به تاکتیک ها و استراتژی هایی گفته می شود که در آن یک شرکت محصولات و خدمات خود را برای افراد خاص تبلیغ می کند.

به طور سنتی این می تواند به افرادی که به معنای وسیع محصولات شخصی را خریداری می کنند باشد. اخیراً اصطلاح B2C به فروش آنلاین محصولات مصرفی اشاره دارد.

  • بازاریابی C2B

بازاریابی مصرف کننده به تجارت یا بازاریابی C2B یک مدل تجاری است که در آن مصرف کنندگان نهایی محصولات و خدماتی را ایجاد می کنند که توسط مشاغل و سازمان ها مصرف می شود. این کاملاً مخالف مفهوم رایج B2C یا Business-to- Consumer است که در آن شرکت ها کالاها و خدمات را در دسترس مصرف کنندگان نهایی قرار می دهند.

  • بازاریابی C2C

بازاریابی مشتری به مشتری یا بازاریابی C2C نمایانگر یک محیط بازار است که در آن مشتری با استفاده از تجارت یا سیستم شخص ثالث کالا را برای تسهیل معامله از مشتری دیگر خریداری می کند. شرکت های C2C نوع جدیدی از مدل هستند که با فناوری تجارت الکترونیکی و اقتصاد مشترک به وجود آمده اند.

تفاوت در بازاریابی B2B و B2C

اهداف مختلف بازاریابی B2B و B2C منجر به اختلاف در بازارهای B2B و B2C می شود. تفاوت عمده در این بازارها تقاضا، حجم خرید، تعداد مشتری، تمرکز مشتری، توزیع، تأثیرات خرید، مذاکرات، لیزینگ و روش های تبلیغاتی است.

تقاضا: تقاضای B2B به این دلیل حاصل می شود که مشاغل بر اساس میزان تقاضای کالای نهایی مصرفی محصولات را خریداری می کنند. مشاغل بر اساس خواسته ها و نیازهای مشتری محصولات خریداری می کنند. تقاضای B2C در درجه اول به این دلیل است که مشتریان محصولات را بر اساس خواسته ها و نیازهای خود خریداری می کنند.

حجم خرید: مشاغل محصولات زیادی را برای توزیع به مصرف کنندگان خریداری می کنند. مصرف کنندگان محصولات را در حجم کمتری مناسب برای استفاده شخصی خریداری می کنند.

تعداد مشتری: تجارت نسبتاً کمتری نسبت به مصرف کنندگان مستقیم در بازار وجود دارد.

تمرکز مشتری: مشاغلی که در یک بازار خاص تخصص دارند تمایل دارند از نظر جغرافیایی متمرکز شوند در حالی که مشتریانی که از این مشاغل محصول می خرند تمرکز ندارند.

توزیع: محصولات B2B مستقیماً از تولید کننده محصول به تجارت منتقل می شوند در حالی که محصولات B2C علاوه بر این باید از طریق یک عمده فروش یا خرده فروش نیز انجام شود.

تأثیرات خرید: خرید B2B توسط افراد مختلفی در بخش های مختلف مانند کنترل کیفیت، حسابداری و تدارکات تحت تأثیر قرار می گیرد در حالی که بازاریابی B2C فقط توسط شخص خرید کننده و احتمالاً چند نفر دیگر تحت تأثیر قرار می گیرد.

مذاکرات: در بازاریابی B2B مذاکره برای قیمت های پایین تر یا منافع اضافی معمولاً پذیرفته می شود در حالی که در بازاریابی B2C (به ویژه در فرهنگ های غربی) قیمت ها ثابت است.

لیزینگ: مشاغل تمایل دارند اجناس گران قیمت را اجاره کنند در حالی که مصرف کنندگان برای خرید کالاهای گران قیمت پس انداز می کنند.

روش های تبلیغاتی: در بازاریابی B2B متداول ترین روش تبلیغاتی فروش شخصی است. بازاریابی B2C بیشتر از تبلیغات فروش، روابط عمومی، تبلیغات و رسانه های اجتماعی استفاده می کند.

مزایای طراحی سایت بازاریابی:

طراحی یک سایت بازاریابی خوب هنگامی که برند خود را بسازید باعث افزایش محبوبیت شما را در بین مخاطبان مختلف می شود. بدون شک هر کسب و کاری باید نوعی استراتژی بازاریابی داشته باشد که بتواند به شما کمک کند تا یک مشتری وفادار را بدست آورید. سامانه پایدار صفر تا صد طراحی سایت شما را انجام میدهد و میتوانید از این لینک، برند تجاری بازاریابی خود را نیز ثبت نمایید.


طراحی سایت بازاریابی شبکه ای


در اینجا شش مزیت برای داشتن یک سایت بازاریابی ذکر شده است:

1. فروش

وقتی از تاکتیک های بازاریابی خوبی استفاده کنید فروش بیشتری خواهید داشت. 

2. اعتبار

اعتبار تجاری شما بسیار مهم است. همانطور که به صورت آنلاین و از طریق تبلیغات بازاریابی می کنید شفافیت و تعامل با مشتری و استفاده از تاکتیک های هوشمند اعتبار شما را به صورت مثبت افزایش می دهد.

3. مخاطب

بازاریابی خوب به شما کمک می کند تا داده ها و معیارهایی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخاطبان خود کسب کنید تا بتوانید در استراتژی و تبلیغات خود هدف بیشتری داشته باشید.

4. اعتماد کسب می کنید

استراتژی های عالی بازاریابی به اعتماد سازی کمک می کنند که امروزه مانند طلا گرانبهاست. اعتماد باعث خواهد شد مشتریان شما در محصولات و خدمات و نام تجاری شما سرمایه گذاری کنند.

5. دانستن اینکه چه چیزی موثر است

استراتژی های بازاریابی موثر به شما کمک می کنند تا تعیین کنید چه عواملی موثر است. هنگامی که یک سری کمپین دارید معیارها می توانند به شما کمک کنند ارزیابی کنید چه کاری انجام دهید و چه زمانی باید این کار را انجام دهید و از چه چیزهایی دوری کنید.

6. یادگیری بازار

نتیجه اصلی فرایند بازاریابی این است که شما در مورد بازاری که در آن فعالیت می کنید بیشتر خواهید آموخت. مهم این است که نه تنها بازار را بشناسید بلکه مشتریان خود را نیز بشناسید.

استفاده از تاکتیک های خوب بازاریابی مزایای دیگری نیز دارد. شش مورد فوق برخی از مزایای اصلی طراحی سایت بازاریابی است که می تواند به موفقیت کسب و کار شما کمک کند. بازار امروز بسیار رقابتی است بنابراین کسب و کار شما باید از مزایای بازاریابی خوب آگاه باشد.

وقتی تصمیم گرفتید کسب و کار جدید خود را افتتاح کنید و در نهایت آن ایده، خدمات یا محصولی جدید را که خیلی سخت روی آن کار کرده اید راه اندازی کنید اگر بخواهید در صنعت خود رقابت کنید فکر کردن در مورد همه کارهایی که باید انجام دهید طاقت فرسا خواهد بود.

بازاریابی دیگر مانند گذشته نیست

واقعیت این است که اکثر مشاغل بزرگ و کوچک دارای یک وب سایت و روشی برای برقراری ارتباط دیجیتالی با مشتریان خود هستند. بسیاری از ما همچنین می دانیم که آیا در هر یک از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر حضور داریم یا اصلاً هیچ یک از این که چقدر در بازاریابی تجاری نقش دارند آگاهی داریم.

اما چگونه کسب و کار شما تمام این قسمت های ارتباطات دیجیتال را با هم جمع می کند تا یک استراتژی فروش جامع و واحد ایجاد کند؟ به طور خلاصه مشاغل امروزه به انواع روش ها و استراتژی های بازاریابی برای ارتقا نام تجاری ، تعامل با مشتریان و افزایش فروش اعتماد می کنند. 


طراحی سایت بازاریابی


بازاریابی به تجارت و کسب وکار شما اجازه می دهد تا با تبلیغ برند شما به افراد مناسب به رقابت با سایرین بپردازد.

این روزها از آنجا که اکثر مصرف کنندگان در حال حاضر اطلاعات اولیه در مورد مارک ها و خدمات خارج از کشور و سراسر جهان را دارند تجارت شما باید بر شناسایی نیازها و خواسته های مخاطبان شما متمرکز باشد. مخاطبان هدف شما در واقع نمایانگر کسانی است که شما پیام خود را متناسب با نیازهای آن ها در ارتباط با محصول و یا صنعت خود تنظیم می کنید. یک استراتژی بازاریابی موفق که نیازهای مخاطبان شما را تأمین کند هنگام ایجاد و ارتقا فروش برای تجارت جدید شما بسیار ضروری است.

بازاریابی به شما این امکان را می دهد که کسب و کار شما از رسانه های اجتماعی بهره ببرد حتی اگر با آن آشنا نیستید.

همه نمی دانند که چگونه از Facebook استفاده کنند یا یک Tweet ارسال کنند و این اشکالی ندارد. آنچه مهم است این است که تیم بازاریابی و استراتژی بازاریابی شما از مناسب ترین بسترهای رسانه اجتماعی برای تجارت شما بهره مند شوند. به عبارت دیگر کسب و کار شما نیازی به حضور در همه بسترها ندارد زیرا بازاریابی امروزه به کیفیت بستگی دارد و نه کمیت، به این معنی که تجارت شما باید بیشتر از دیدگاه فروشنده از دید مشتری فکر کند.

تحقیقات و تجزیه و تحلیل بازاریابی با درک عمیق تری از مشتریان، فروش را افزایش می دهد.

دنیای بازاریابی و ارتباطات تجاری تا حد زیادی به داده ها بستگی دارد و هنگامی که یاد بگیرید چگونه داده های بازاریابی خود را به طور کامل تفسیر و استفاده کنید هیچ محدودیتی برای موفقیت کسب و کار شما وجود ندارد. تحقیقات و تجزیه و تحلیل های بازاریابی در کل فرآیند کسب و کار وجود دارد و پاسخی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند میزان تبلیغات کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی و تعداد هدایت های بالقوه ای را که از این مقاله به دست آورده اید و همچنین چگونگی پیشرفت را بهبود بخشد و مخاطبان بالقوه خود را گسترش دهید. نکته مهم در مورد همکاری یک تیم بازاریابی حرفه ای با تجارت شما این است که تمام اجزای آنلاین مربوطه در یک استراتژی مختصر و مبتنی بر اهداف کسب و کار شما ادغام می شوند.

شما برای شرکت و مشتریان خود سخت کار می کنید و به همین دلیل استحقاق داشتن یک تیم بازاریابی و استراتژی را دارید که برای پشتیبانی و رشد تجارت شما با شما کار می کند.

برای طراحی سایت بازاریابی می توانید به سامانه پایدار مراجعه نمایید و یا در این لینک از هفت روز داشتن یک وبسایت فوق العاده رایگان استفاده کنید.