سامانه پایدار:

طراحی سایت موسسه حقوقی:

حوزه کاری حقوق می تواند یک صنعت رقابتی باشد به همین دلیل مهم است که شرکت حقوقی شما از بقیه و سایر رقبا متمایز شود. اولین قدم برای اطمینان از اینکه مشتریان بالقوه متوجه شما شده اند طراحی سایت موسسه حقوقی برای وکالت و نشان دادن مهارت و دانش لازم برای رسیدگی به پرونده آن ها و پیروزی در آن ها است.

اگر می خواهید از رقبا جدا شوید باید از یک سایت پیش ساخته فراتر بروید به همین دلیل است که در این مقاله ما نکات برتر مربوط به طراحی سایت موسسه حقوقی را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما کمک می کند یک وب سایت جذاب و زیبا برای موسسه حقوقی خود ایجاد کنید.

نکات مربوط به برند تجاری

برند تجاری عالی فراتر از آرم و رنگ های شما است. نام تجاری شما همان چیزی است که باعث می شود در صنعت خود از دیگران متمایز شوید و مشتریان چگونه شما را به یاد می آورند. به همین ترتیب نام تجاری شما باید در وب سایت شما منعکس شود. در اینجا چند نکته در مورد مارک تجاری برای طراحی وب سایت شرکت حقوقی شما آورده شده است.

جهت ثبت برند خود می توانید ابتدا استعلام برند خود را از اینجا دریافت کنید.

1. از آرم و نام شرکت حقوقی خود استفاده کنید

از آرم شما باید در طراحی سایت موسسه حقوقی خود استفاده کنید زیرا این امر باعث شناسایی مارک ها می شود. سپس شناسایی مارک به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد تا بلافاصله پست های شما را در هرجای دیگر چه بصورت آنلاین و چه آفلاین تشخیص دهند.

شما همچنین باید به جای استفاده از دامنه های منطبق دقیق مانند bostonpersonalinjuryattorney [dot] com از نام دفتر حقوقی یا وکالت خود در URL وب سایت خود استفاده کنید. در حالی که این روش معمول در گذشته بود اما امروزه هیچ تاثیری در رتبه SEO شما ندارد.

2. از رنگ های مخصوص برند خود استفاده کنید

یک راه عالی برای برجسته کردن طراحی سایت موسسه حقوقی خود در میان جمعیت حتی با یک موضوع متمایز، استفاده از رنگ های مخصوص برند خود است. می توانید از آن ها به عنوان پس زمینه روی دکمه ها و تماس برای عمل در پیوندها یا برای افزودن تفکیک بصری به بخش های مختلف وب سایت خود استفاده کنید.

امروزه تم های وردپرس با گزینه های شخصی سازی زیادی روبرو هستند که به شما امکان تغییر رنگ با کلیک ماوس را می دهند. شما می توانید به راحتی رنگ های برند خود را در مناطق مختلف وب سایت خود بگنجانید اما به خاطر داشته باشید که تضاد زیادی بین پس زمینه و متن ایجاد نکنید.

نکته دیگری که باید بخاطر بسپارید ذخیره رنگ های روشن در پالت خود مانند قرمز یا نارنجی برای تماس با عمل است تا تشخیص آن ها راحت تر باشد.

نکات بازاریابی در طراحی سایت موسسه حقوقی

نکات زیر به شما کمک می کند تا علاوه بر اینکه سایت خود را در موتورهای جستجو بیشتر نشان دهید بلکه از طریق بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی بازدید بیشتری را به سایت خود جلب کنید.

1- شرکت حقوقی خود را با Google My Business ثبت کنید

یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید این است که شرکت حقوقی خود را با Google My Business وارد کنید.

ایجاد لیست با Google برای کسب و کار من کاملاً رایگان است و شما را ملزم به وارد کردن اطلاعات اولیه مانند نام تجاری، موقعیت مکانی، وب سایت و صنعت خود می کند. سپس باید با وارد کردن کدیکسب و کار خود را تأیید کنید که برای شما پست خواهد شد.

پس از تأیید کسب و کار خود می توانید اطلاعات بیشتری از جمله ساعات کاری خود  شرح اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید و سایر اطلاعات وارد کنید. این باعث می شود وقتی شخصی جستجوی گوگل برای وکلا یا وکلای نزدیک به آن ها را انجام می دهد وب سایت شما در نتایج جستجو نشان داده می شود.


هزینه طراحی سایت


2- برای ایجاد محتوا از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

به اشتراک گذاری مطالعات موردی در وب سایت شما راهی عالی برای به نمایش گذاشتن دانش و تخصص حقوقی شما و نشان دادن نتایجی است که برای مشتریان خود به دست آورده اید. اما با گوش دادن به ارتباطات اجتماعی می توانید محتوای جذاب تری را نیز برای سایت خود ایجاد کنید که به شما کمک می کند تا به صورت ارگانیک و طبیعی به سایت آن مراجعه کنید.

گوش دادن اجتماعی شامل نظارت بر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Twitter ، LinkedIn ، Facebook و هر سیستم عامل دیگری برای کلمات کلیدی خاص و هشتگ های مرتبط با صنعت شما است. با انجام این کار می توانید از آنچه دیگران در صنعت شما درباره آن صحبت می کنند و همچنین از مشکلات و مسائلی که مشتریان بالقوه دارند بینش کنید.

سپس می توانید با هدایت پیروان خود به وبلاگ و وب سایت خود، پست ها و مقالات وبلاگ را در اطراف آن کلمات کلیدی و اصطلاحات جستجو ایجاد کنید. آن ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و حتی در مکالمات شرکت کنید.

3- بهینه سازی و SEO

سایت شما باید برای موتورهای جستجو بهینه شود تا بتوانید از مزایای ترافیک ارگانیک و طبیعی بهره مند شوید. اگر از وردپرس برای سایت خود استفاده می کنید باید بدانید که وردپرس دارای ویژگی های SEO بسیار خوبی است که از قبل در آن تعبیه شده است.

همچنین موضوعات وردپرس موسسات حقوقی بسیار زیادی وجود دارد که برای سئو بهینه شده اند و تعداد زیادی پلاگین سئو وجود دارد که به شما امکان می دهد سایت و محتوای خود را برای موتورهای جستجو بیشتر بهینه کنید.

به همین ترتیب اگر الگوهای HTML را ترجیح می دهید، الگوهای HTML حقوقی که برای موتورهای جستجو بهینه شده اند هیچ کمبودی ندارند. با این حال در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام سئو به خاطر بسپارید:

  • از پر کردن پست ها و صفحات خود با کلمات کلیدی مرتبط با عمل خود خودداری کنید زیرا این امر می تواند نتیجه عکس داشته باشد و منجر به جریمه شدن موتورهای جستجو برای سایت شما شود.
  • از متن alt و نام های مناسب برای تصاویر استفاده کنید زیرا این امر به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای سایت شما را بهتر درک کنند.
  • برای سهولت در خواندن و کمک به موتورهای جستجو برای درک اهمیت محتوای صفحات و پست های خود از قالب بندی مناسب متن خود استفاده کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که پیوندهای شما به جای "اینجا کلیک کنید" یا "اینجا را کلیک کنید" از توضیحات متنی استفاده می کنند زیرا این امر خوانندگان شما را در درک پیوند راحت تر می کند و به موتورهای جستجو کمک می کند تشخیص دهند که آیا شما به منابع مربوطه لینک می دهید.


طراحی سایت ارزان


4- توصیفات را به اشتراک بگذارید

برای کمک به شما در ایجاد اعتماد و اعتبار از گواهی مشتریان قبلی استفاده کنید. وقتی بازدیدکنندگان وب سایت می بینند که پرونده های مشابه آن ها را با موفقیت هدایت کرده اید و برنده شده اید تمایل بیشتری برای تعیین وقت مشاوره دارند.

طبق تحقیقات صورت گرفته، توصیفات مشتری قوی ترین شکل تاکتیک بازاریابی محتوا است بنابراین از این توصیفات به نفع خود استفاده کنید. شما می توانید آن ها را در صفحه اصلی خود یا در یک صفحه جداگانه در سایت خود و یا در پروفایل های شخصی وکلا مشاهده کنید.

5- نمایش مشخصات دستاوردها در پروفایل های وکالت

خواه چندین وکیل برای شما کار کنند یا فقط شما حتما جوایز و دستاوردهای خود را در پروفایل های وکالت شخصی ثبت کنید. این روش دیگری نه تنها برای ارتقا مهارت های شما بلکه ایجاد اعتبار و اعتماد در مشتریان بالقوه است.

همچنین بهتر است زمینه های مهارت خود را به همراه اطلاعات تماس لیست کنید تا مشتریان بدانند که چه کسی فرد مناسب برای تماس مستقیم است.

چند نکته مهم برای طراحی سایت موسسه حقوقی

با بکار بردن نکات در زیر اطمینان حاصل می کنید که وب سایت شما مهمترین اطلاعات را در وب سایت شما نشان می دهد و اطمینان حاصل می کند بازدید کنندگان شما بهترین تجربه ممکن کاربر را بدون توجه به چگونگی و مکان بازدید از سایت شما دارند.

1. خدمات خود را لیست کنید

در وب سایت شما باید به وضوح مشخص شود که چه خدماتی ارائه می دهید و چگونه بهترین کمک را به مشتریان خود می کنید. این به بازدیدکنندگان اجازه می دهد بلافاصله بفهمند که آیا باید شما را استخدام کنند یا خیر و آیا مهارت های لازم را برای شرایط خاص آنها کسب کرده اید.

2. از چندین روش تماس برای برقراری ارتباط استفاده کنید

هدف اصلی در طراحی سایت موسسه حقوقی تشویق بازدید کنندگان برای درخواست مشاوره یا تماس با شما است. برای اطمینان از وقوع این امر باید آن ها را از طریق وب سایت خود هدایت کنید و از چندین تماس برای اقدام استفاده کنید که ارتباط با شما یا تعیین وقت مشاوره را تسهیل می کند.

تماس برای اقدام باید در صفحه اصلی و سایر صفحات وب سایت شما مانند صفحه درباره و صفحات نمایه وکالت استفاده شود. همچنین می توانید یک تماس برای اقدام در نوار کناری خود در صفحه وبلاگ یا زیر پست های منفرد وبلاگ قرار دهید.

3. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما پاسخگو و سریع است

امروزه تقریباً همه از تلفن های هوشمند یا تبلت خود برای جستجو و حتی کار آنلاین استفاده می کنند. اجازه ندهید بازدیدکنندگان در دستگاه های تلفن همراه با ناراحتی وب سایت شما را ترک کنند زیرا آن ها مجبور هستند از همه جهات پیمایش کنند یا بارگیری وب سایت شما به سنین بالا نیاز دارد.

وب سایت شما باید پاسخگو باشد به این معنی که باید اندازه آن را با توجه به اندازه صفحه دستگاهی که در آن مشاهده می شود تغییر اندازه دهد. با این کار بازدیدکنندگان در هر دستگاهی می توانند بدون هیچ مشکلی به محتوای شما دسترسی پیدا کنند و آن را بخوانند.

علاوه بر این یک وب سایت بارگیری کند حتی اگر پاسخگو باشد بازدیدکنندگان را از آن دور می کند. برای جلوگیری از این اتفاق حتماً سرعت وب سایت خود را با Google Pagespeed Insights آزمایش کنید. سپس توصیه های آن ها را برای بهبود سرعت صفحه خود اجرا کنید.


طراحی سایت موسسه حقوقی


4. استفاده از سایتتان را آسان کنید

مطابق با نکته بالا اطمینان از پاسخگویی به طراحی وب سایت شرکت حقوقی شما، استفاده از آن را در رایانه های رومیزی و دستگاه هایی مانند تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی آسان می کند. اگر بخواهید مطمئن شوید که از سایت شما آسان استفاده می شود باید چند مورد دیگر را نیز در نظر بگیرید.

  • پیمایش اصلی را بدون پیوندهای غیرضروری حفظ کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که متن شما آسان خوانده می شود.
  • حواس پرتی ها مانند انیمیشن های پر زرق و برق، پنجره های بازشو و پخش خودکار محتوای صوتی و تصویری را به حداقل برسانید.

5. فرم های تماس را ساده طراحی کنید

در آخر فرم های تماس و مشاوره خود را به صورت ساده طراحی کنید و فقط اطلاعات لازم را کاملاً بخواهید. با انجام این کار قبل از پر کردن کامل فرم از احساس فشار بیش از حد و عقب نشینی بازدید کنندگان جلوگیری می کنید.

درخواست نام و آدرس ایمیل یا تلفن آن ها همراه با یک پیام کوتاه برای تماس اولیه در فرم تماس بیش از حد کافی است. همیشه وقتی قرار است جلسه ای ترتیب دهند می توانید جزئیات بیشتری درباره پرونده آن ها دریافت کنید.

همچنین می توانید از فرم رزرو استفاده کنید که به آن ها امکان می دهد تا تاریخ و زمان را تنظیم کرده و زمان صرف شده برای زمانبندی تلفن را کاهش دهند اما سعی کنید فرم رزرو را تا حد ممکن ساده نگه دارید و فقط اطلاعات لازم را بخواهید.

نکات موجود در این مقاله شما را در مسیر درست ایجاد یک وب سایت جذاب و منحصر به فرد یک موسسه حقوقی قرار خواهد داد که بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل می کند. اگر تازه شروع به کار با وب سایت خود کرده اید اولین مرحله را با انتخاب قالب مناسب وردپرس یا الگوی HTML انجام دهید و سپس نکاتی را که در اینجا به اشتراک گذاشته ایم برای مارک، بازاریابی و طراحی وب سایتی استفاده کنید که می توانید به آن افتخار کنید.

برای طراحی سایت موسسه حقوقی خود می توانید از سامانه پایدار وب کمک بگیرید و یا با شماره 02125917699 در تماس باشید.