آموزش اتصال دامنه

برای اتصال دامنه به وب‌سایت خود،‌ مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- از منوی بخش مدیریت وب‌سایت روی «تنظیمات» کلیک کنید.
۲- گزینه «اتصال دامنه» را انتخاب کنید.


طراحی سایت پایدار


۳- روی دکمه «دامنه جدید» کلیک کنید.


طراحی سایت پایدار


۴-   اگر مدارک شما پیش از این تایید نشده باشد، در این قسمت پیام اخطاری   خواهید دید که به شما توصیه می‌کند تا مدارک خود را ارسال کنید. در غیر  این  صورت فیلدی را مشاهده می‌کنید که برای بررسی دامنه مورد نظر خود، باید  آن  را در فیلد به صورت نمونه ی عنوان شده بنویسید.


طراحی سایت پایدار


۵-  پس از نوشتن دامنه مورد نظر خود، روی دکمه بررسی کلیک کنید. اگر دامنه  آزاد باشد، می‌توانید روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. اگر قبلا از سایت  دیگری دامنه خریداری نموده اید باید نیم سرورهای سامانه پایدار را تنظیم  نمایید. اگر راجع به تنظیم نیم سرورها سوالی دارید، کافیست در پنل کاربری  از سمت راست آخرین گزینه "پشتیبانی" را کلیک کرده و "ارسال تیکت" را انتخاب  نمایید.

نیم سرورهای سامانه پایدار بصورت زیر می باشد:


ns1.imcloud.org

ns2.imcloud.org

۷-   در صفحه فهرست دامنه‌ها، تمامی دامنه‌های ثبت و اضافه شده توسط شما قابل   مشاهده است. در صورتی که می‌خواهید یکی از آن‌ها را به عنوان دامنه اصلی وب‌سایت خود انتخاب کنید، روی دکمه «دامنه اصلی» در زیر باکس دامنه موردنظر کلیک کنید.

۸- در صورتی که  می‌خواهید دامنه‌ای را که به فهرست  دامنه‌های خود اضافه کرده‌اید، از  فهرست حذف کنید،‌ روی دکمه «حذف» در باکس دامنه‌، کلیک کنید.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.