سامانه پایدار:

طراحی سایت فروش ماسک:

از زمان شیوع ویروس کرونا یافتن ماسک های قابل استفاده مجدد و محافظ صورت در مقیاس جهانی دشوار شده است. اگر شما علاقه مند به طراحی سایت فروش ماسک هستید اکنون زمان مناسبی است. به نظر نمی رسد ماسک ها به این زودی کمد لباس ما را ترک می کنند و بنابراین مصرف کنندگان شروع به سرمایه گذاری در طرح های بیشتری می کنند که دوست دارند. برای طراحی سایت فروش ماسک می توانید از سامانه پایدار کمک کنید.

چند نکته مهم برای طراحی سایت فروش ماسک

 • لیست خود را جذاب کنید

لیست ماسک ها باید ساده، مختصر و آسان باشد و درک آن ها برای کاربر راحت باشد و همچنین باید شامل عکس های واضح از ماسک ها باشد. شرح محصول باید شامل نوع پارچه، اندازه، نحوه پوشیدن و سایر موارد مهم باشد. عکس های محصول شما باید در نور طبیعی و روشن باشد تا رنگ و مواد برجسته شود. همچنین باید سعی کنید تصاویر افراد مختلفی را که ماسک شما را پوشیده اند قرار دهید تا مناسب بودن آن ها را نشان دهید.

 • ادعاهای پزشکی یا بهداشتی مطرح نکنید

هنگام ایجاد لیست ماسک خود باید از ادعاهای پزشکی یا بهداشتی خودداری کنید. برای مثال شما نباید از مقایسه ماسک های معمولی با ماسک های تنفسی N95 استفاده کنید و تنها ذکر مواردی مانند اینکه توسط CDC یا FDA تأیید شده اند یا ادعا می کنید ماسک صورت پارچه ای شما از ویروس ها محافظت یا جلوگیری می کند کفایت کنید.

 • درباره آنچه می فروشید شفاف توضیح دهید


طراحی سایت فروش ماسک


پیش از طراحی سایت فروش ماسک مطمئن شوید که مشتری و کاربر دقیقا چه چیزی را می خواهد. ماسک ها یک محصول سخت برای فروش هستند زیرا هیچ کس شکل یا حالت چهره شخص را ندارد. اگر در توضیح خود درمورد آنچه دریافت می کنید کاملاً واضح و روشن باشید به شما کمک می کند تا نرخ خروج از سایت به شدت کاهش یابد.

شما همچنین باید در توضیح محصول خود در مورد زمان و قیمت تخمینی حمل و نقل کاملاً واضح توضیح دهید.

 • ویژگی های محصول را برجسته کنید

برجسته کردن ویژگی های محصولات شما راهی آسان برای اطمینان از نمایش لیست شما در نتایج جستجوی خریداران است. ویژگی های ماسک خود مانند نوع بندهای گوش، پارچه ماسک، قابل شستشو بودن و یا حتی قابل استفاده مجدد هستند را توضیح دهید. خریداران از این نوع ویژگی ها به عنوان کلمات کلیدی در جستجوی آنلاین خود استفاده می کنند.

 • نکاتی را برای استفاده صحیح از ماسک اضافه کنید

در فروشگاه اینترنتی خود نکات و ترفندهایی را برای صحیح پوشیدن و نگهداری بهتر آن ها اضافه کنید. این برای مشتریان بسیار جالب و مفید است. همچنین این مورد باعث افزایش محبوبیت شما نزد کاربران خواهد شد.

 • طرح های جالب و مختلفی ارائه دهید

ارائه ترکیبی از طرح های سرگرم کننده و خلاقانه که بتواند افراد مختلف را به خود جلب کند در ایجاد فروش بیشتر و خوشحالی مشتریان کلیدی و مهم است. شما باید انواع رنگ ها و طرح ها را روی ماسک های خود ایجاد کنید. اینها می توانند شامل رنگ های مختلف، الگوها، تصاویر اشخاص معروف، آرم و موارد دیگر باشند. هر چه فروشگاه اینترنتی شما از تنوع بیشتری برخوردار باشد احتمال اینکه فروش شما افزایش پیدا کند بیشتر است.

 • فروشگاه خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

هنگامی که فروشگاه شما ماسک اضافه کرد و راه اندازی شد مهم است که در مورد محصول جدید خود صحبت کنید و کاربران را از وجود آن ها آگاه کنید. از به اشتراک گذاشتن ماسک های خود در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک کمک بگیرید. پیوندهایی به فروشگاه خود در رسانه های اجتماعی ارسال کنید و از دوستان و خانواده بخواهید که محصول جدید شما را در صفحات خود به اشتراک بگذارند.

اهمیت طراحی سایت فروش ماسک:

اخیراً دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها استفاده از ماسک را در مکان های عمومی ترویج می دهند. زیرا ماسک ها نفوذ میکروب ها و ویروس ها را به حداقل می رسانند و می توانند از ما در برابر آلودگی های مختلف محافظت کنند. این توصیه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های مختلف ارائه می شود و در عین حال با انسداد قطرات و باکتری ها از افراد در برابر عفونت ها محافظت می کند.

برای کمک به پاسخگویی به تقاضای ماسک می توانید فروش آنلاین انواع ماسک ها را شروع کنید و هم چنین این مورد بیشترین جستجو در اینترنت را در چند ماه اخیر داشته است.

COVID-19 باعث شده تا مردم از پوشش های صورت مانند ماسک ها استفاده کنند که به عنوان محافظ در برابر ویروس ها هنگام عطسه، سرفه یا صحبت به راحتی عمل می کند.

وقتی وارد کار فروش ماسک صورت می شوید موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری به آن ها توجه کنید. به عنوان مثال چاپ آرم خود روی ماسک های صورت که می فروشید ایده خوبی برای ایجاد تأثیر بزرگ یا دستیابی به حفظ نام تجاری در بین مخاطبان است.

امروزه خریداران قبل از اینکه با یک فروشنده صحبت کنند تحقیقات گسترده ای را به صورت آنلاین انجام می دهند. خریداران همچنین خریدهای بیشتری را به صورت آنلاین و از طریق تلفن هوشمند خود انجام می دهند.

در مقایسه با کسب و کارهای سنتی شروع کار بصورت آنلاین و طراحی فروشگاه اینترنتی بسیار راحت تر و مقرون به صرفه تر است و بسیاری از فروشندگان و توزیع کنندگان با گنجاندن خدماتی مانند حمل و نقل رایگان باعث افزایش فروش محصولات خود می شوند.

همچنین فروش مستقیم بصورت آنلاین باعث افزایش دسترسی کاربران به شما می شود. با حذف کلیه محدودیت های جغرافیایی می توانید در سراسر شهرهای کشور محصولات خود را بفروشید.

فروشگاه آنلاین همچنین به شما این امکان را می دهد تا در مواقعی که مکان های خرده فروشی به طور سنتی باز نیستند به خریدارانی بیشتری خدمات ارائه دهید.

قبل از اینکه حتی به فکر کردن در مورد سایر استراتژی های بازاریابی خود باشید پرسیدن سوالات مهم زیر که به شما کمک می کند پایه خوبی برای تجارت ماسک صورت خود ایجاد کنید نتیجه دارد.

- برنامه شما برای اداره کار خود چگونه است؟ آیا خارج از یک دفتر کار خانگی فعالیت خواهید کرد؟

- آیا قصد فروش ماسک صورت معمولی را دارید یا محصولات منحصر به فرد خود را ایجاد خواهید کرد؟

- به چه کسی می فروشید؟

- چطور قصد دارید محصولات خود را حمل کنید؟

- چگونه می خواهید هزینه محصولاتتان را دریافت کنید؟


طراحی سایت با سامانه پایدار


هنگام فروش ماسک ایجاد یک استراتژی تجارت الکترونیکی بسیار مهم است. بسیاری از مردم کنجکاو هستند که بهترین استراتژی تجارت الکترونیکی را برای پیاده سازی چیست. به نظر می رسد دنیای بزرگی است که یک کارآفرین نوپا باید با آن روبرو شود. با این وجود برخی از دستورالعمل های اساسی وجود دارد که باید هنگام تعیین بهترین روش بازاریابی برای تجارت ماسک خود آن ها را در نظر بگیرید.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد چگونگی ایجاد یک استراتژی تجارت الکترونیکی مناسب برای فروش ماسک صورت آورده شده است:

 • در موتورهای جستجو تبلیغ کنید

با تبلیغات در موتورهای جستجو محصولات یا خدمات خود را بیشتر در معرض دید قرار دهید. می توانید با موتورهای جستجوی بزرگ مانند Google ، Yahoo و MSN این کار را انجام دهید.

 • تعامل داشته باشید

یک تجارت آنلاین موفق باید بسیار تعاملی باشد. با ارائه راه هایی برای برقراری ارتباط با مشتریان به شما امکان می دهد آن ها را از انجام تجارت با فعالیت خود راضی نگه دارید. می توانید پیوندهایی را در وب سایت خود ارسال کنید تا به سوالاتی که در انجمن ها و وبلاگ ها ارسال می شوند پاسخ دهید.

 • ایجاد یک وبلاگ

همچنین می توانید با داشتن یک وبلاگ در آن اطلاعات و نکاتی را به مشتریان خود ارائه دهید. برای مشتریان و کاربران مهم است که اطلاعات بروز را در اختیار آن ها قرار دهید تا بدانند که آن ها برای شما مهم هستند.

 • افزایش برندینگ

تبلیغ ماسک های شما در صورتی که از قبل مخاطبان شما را بشناسند موثرتر خواهد بود. روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای دستیابی به شهرت خوب از طریق وبلاگ ها، انجمن ها، مقالات و حتی شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک استفاده کنید.

داشتن شهرت و محبوبیت خوب کمک می کند تا مشتریان به وب سایت شما برگردند و از پیشنهادهای شما حمایت کنند. مردم همیشه می خواهند آنچه را که برای آن پرداخت می کنند بدست آورند بنابراین مهم است که محصولات یا خدماتی را ارائه دهیم که ارزش پول آن ها را داشته باشد.

قبل از شروع تولید و فروش ماسک، حتما "ثبت برند" خود را انجام دهید. کاری که خیلی از رقبای شما انجام نمیدهند و از نام تجاری آن ها سو استفاده میشود. جهت ثبت برند و طراحی لوگو کافیست روی این لینک کلیک کنید و از مشاورین سامانه پایدار مشاوره و راهنمایی بخواهید.

برای کمک به شما در کسب شهرت و محبوبیت برای تجارت ماسک صورت خود نکات زیر می تواند به شما کمک کند:

- در اسرع وقت به سوالات و نظرات مشتریان پاسخ دهید.

- در صفحات شبکه های اجتماعی خود به صورت حرفه ای در مورد نظرات مثبت و منفی نظر دهید.

- همه شکایات مشتریان را بلافاصله حل کنید.


طراحی سایت فروشگاه آنلاین ماسک صورت


 • ارائه خدمات عالی به مشتری

خدمات عالی به مشتری مهمترین عامل در هنگام انجام هر نوع شغلی است و در مورد تجارت ماسک صورت با مارک تجاری شما نیز صدق می کند. به همین دلیل انجام همه روش ها برای ارتباط با مشتریان و رفع نگرانی های آن ها در اسرع وقت امری حیاتی است.

برای کمک به شما در ارائه خدمات درجه یک به مشتری و مخاطبان هدف خود نکات زیر می تواند به شما کمک کند:

- ارائه شماره به مشتریانتان تا بتوانند به راحتی با شما تماس بگیرند و این روش خوبی برای ارائه خدمات خوب به مشتریان و همچنین ایجاد اعتبار خوب برای تجارت شما است.

- یک نکته مهم که باید در رابطه با داشتن خدمات خوب به مشتری در نظر بگیرید این است که اطمینان حاصل کنید که شما میان مشتریانتان تبعیض قائل نمی شوید. فارغ از نژاد، ملیت و موقعیت اجتماعی محصولات خود را به هرکسی ارائه دهید.

- شما می توانید در وب سایت خود یک سرویس گفتگوی زنده داشته باشید که در آن می توانید با مشتریان خود به راحتی صحبت کنید.

- می توانید با ارائه تخفیف و کوپن به آن ها کمک کنید تا از طریق ایمیل مارکتینگ حتی در هزینه های بیشتری صرفه جویی کنند.

 1. بازاریابی ویدیویی

بسیاری از مردم در مورد بازاریابی ویدیویی و آنچه واقعاً می تواند برای تجارت شما انجام دهد نمی دانند. وقتی می خواهید قابلیت مشاهده برند و محصولات خود را افزایش دهید باید بازاریابی ویدیویی و اینکه چگونه این کار واقعاً می تواند به تجارت شما کمک کند را در نظر بگیرید.

در اینجا نکاتی در مورد چگونگی بازاریابی ویدیویی که می تواند به ارتقا تجارت شما مک کند آورده شده است:

- یک فیلم خوب به شما امکان می دهد تجارت ماسک خود را به گونه ای به نمایش بگذارید که نه تنها موثر بلکه سرگرم کننده نیز باشد. ممکن است قبلاً مبلغ زیادی برای تبلیغات هزینه کرده باشید پس چرا مردم را وادار نمی کنیم که در مورد تجارت شما صحبت کنند؟

- بازاریابی ویدیویی می تواند به شما کمک کند تا با مردم ارتباط برقرار کنید. اگر محتوای بسیار خوبی داشته باشید که سرگرم کننده نیز باشد مردم فریب خواهند خورد که می خواهند درباره کسب و کار شما در زمینه ماسک صورت بیشتر بدانند.

- یکی از دلایلی که شما باید از بازاریابی ویدیویی استفاده کنید این است که این بسیار تعاملی است. شما می توانید فیلم های آموزشی یا توضیحی در مورد نحوه استفاده صحیح و مراقبت از ماسک های صورت خود را ایجاد کنید.

نتیجه گیری

با پیروی از نکاتی که در بالا به اشتراک گذاشته شده و برای شما توضیح داده شد می توانید ماسک های صورت را به طور موثرتری به فروش برسانید و این نکات به طراحی سایت فروش ماسک شما بسیار کمک خواهد کرد. همچنین داشتن یک وبلاگ در فروشگاه اینترنتی به شما این امکان را می دهد تا با مخاطبان هدف خود به گونه راحت تری ارتباط برقرار کنید. مردم را تشویق کنید تا نظرات و عقاید خود را به اشتراک بگذارند. همچنین بازاریابی ویدئویی و ارائه خدمات عالی به مشتری و سایر روش ها برای ایجاد روابط خوب با مشتری می تواند به کسب و کار شما رونق بیشتری ببخشد.

پس منتظر چه چیزی هستید؟ همین الان سایت خود را با سامانه پایدار بسازید و از فروشگاه آنلاین خود لذت ببرید.