سامانه پایدار:

طراحی سایت فروش لباس و پوشاک: امروزه همه می خواهند زیبا به نظر برسند اما فقط برخی می توانند به این خواسته دست پیدا کنند. یکی از مواردی که برای زیبا به نظر رسیدن بسیار مناسب است پوشاک و لباسی است که می پوشیم و به همین دلیل تقاضا برای خرید پوشاک روز به روز در حال افزایش است. امروزه با توجه به گسترش اینترنت خرید آنلاین پوشاک نیز در حال افزایش است. طراحی سایت فروش لباس و پوشاک یکی از بهترین و محبوبترین روش ها است که برای ورود به این عرصه می توانید آن را انجام دهید.

نکاتی مهم برای طراحی سایت فروش پوشاک:

 • سازنده فروشگاه آنلاین خود را انتخاب کنید:

قبل از هر چیز اطمینان حاصل کنید که یک سازنده فروشگاه آنلاین متناسب با نیاز فروشگاه خود انتخاب کنید که بتواند همراه شما و تجارت شما رشد کند.

سازندگان فروشگاه های اینترنتی علاوه بر استفاده آسان و مقرون به صرفه از کلیه موارد فنی از سایت شما نیز مراقبت خواهند کرد تا دیگر مجبور به طراحی مجدد نشوید.

با انتخاب یک شرکت مناسب بدون نگرانی در مورد ارتقا امنیت و خطرات هک شدن می توانید در کمترین زمان ممکن فروش آنلاین پوشاک خود را شروع کنید. همچنین سازندگان فروشگاه های آنلاین مثل سامانه پایدار به شما گواهی SSL را خواهند داد.

گواهینامه های SSL ارتباطات رمزگذاری شده و ایمن بین وب سایت و مرورگر اینترنت مشتریان شما را فراهم می کنند. این بدان معناست که کلیه معاملات کارت اعتباری و انتقال داده ها ایمن و مطمئن هستند.

داشتن گواهینامه SSL مانند این است که برای جلوگیری از سرقت مغازه در همه لباس های خود برچسب های امنیتی داشته باشید با این تفاوت که مجبور نیستید آن ها را نصب یا نگهداری کنید.

سازندگان فروشگاه های آنلاین از این امر برای شما مراقبت می کنند تا فروشگاه پوشاک شما در برابر هکرها در امان باشد.

سامانه پایدار، یکی از باسابقه ترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت فروش پوشاک و سایر فروشگاه های اینترنتی است و برای این کار می توانید از ما کمک بگیرید.


طراحی سایت فروش لباس و پوشاک


 • تصمیم بگیرید که کدام طرح برای شما بهتر است:

برنامه های حق بیمه سازنده فروشگاه آنلاین مانند بسیاری از کارهای زندگی با صرف بیشتر هزینه ها بهتر می شوند. هرچه مبلغ بیشتری بپردازید فضای ذخیره سازی و الگوهایی که به آن ها دسترسی خواهید داشت بیشتر خواهد بود.

ما در مورد ذخیره سازی فیزیکی مانند انبار صحبت نمی کنیم بلکه در مورد ذخیره سازی اطلاعات صحبت می کنیم. هرچه فضای ذخیره سازی شما بیشتر باشد تصاویر، فیلم ها و سایر رسانه های بیشتری می توانید در وب سایت خود ذخیره کنید.

فضای ذخیره سازی اضافی برای گسترش دامنه محصولات شما و افزایش تعداد زاویه هایی که مشتریان می توانند محصولات را از آن مشاهده کنند یا فیلم های محصول را اضافه می کنند بسیار مفید است.

وقتی بتوانید محصولات بیشتری را میزبانی کرده و آن ها را به طرق مختلف (عکس و فیلم) به نمایش بگذارید فروش شما افزایش می یابد.

با دسترسی به الگوهای بیشتر می توانید الگویی را انتخاب کنید که واقعاً متناسب با تن، سبک و شخصیت شما باشد.

 • نام دامنه خود را انتخاب کنید:

اگر می خواهید جلوه ای حرفه ای به فروشگاه لباس آنلاین خود اضافه کنید نام دامنه سفارشی راهی برای انتخاب شماست. هرچه فروشگاه شما حرفه ای به نظر برسد احتمال خرید نیز افزایش خواهد یافت.

یک نام دامنه منحصر به فرد به فروشگاه پوشاک شما هویت می بخشد. 

برای خرید نام دامنه می توانید مستقیماً از طریق سازنده فروشگاه آنلاین خود اقدام کنید یا می توانید نام دامنه خود را از طریق ثبت نام های معروف دامنه خریداری کنید.

اگر هنوز نام شرکتی برای فروشگاه آنلاین خود ندارید انتخاب نام دامنه می تواند مشکل باشد. ابتدا به نام یک برند فکر کنید و نام دامنه شما به طور طبیعی از آنجا تکامل می یابد.

سعی کنید دامنه ای جذاب، مختصر و نزدیک به مارک اصلی خود انتخاب کنید.

 • نام تجاری خود را ثبت کنید و لوگوی خود را طراحی کنید:

مهم ترین کار جهت جلوگیری از سواستفاده از نام تجاری شما ثبت آن است. اگر برند خود را ثبت نکنید، رقبای شما ممکن است از برند شما استفاده کرده و حتی برند شما را به نام خود ثبت کنند و از دسترس شما خارج نمایند. ضمنا هرکسی که برند را ثبت کند مالک آن شناخته میشود و در سراسر ایران حق استفاده و تبلیغات انحصاری را خواهد داشت. جهت استعلام ثبت برند، کافیست روی این لینک کلیک کنید.

ضمنا ما در طراحی لوگو میتوانیم به شما کمک کنیم و لوگوی مورد علاقه شما را طراحی نماییم.

 • قالب خود را انتخاب کنید:

انتخاب قالب واقعاً سرگرم کننده است. این کار شما را قادر می سازد ویترین فروشگاهی را که آرزو داشتید ایجاد کنید.

به لطف قالب های طراحی شده حرفه ای که در سامانه پایدار در دسترس است، می توانید در عرض چند ثانیه یک فروشگاه لباس آنلاین زیبا و حرفه ای ایجاد کنید و برای این کار نیازی به یادگیری زبان برنامه نویسی ندارید.

انتخاب قالب مناسب در طراحی سایت فروش پوشاک بسیار مهم و حائز اهمیت است. قالب شما ظاهر و احساس فروشگاه آنلاین شما را تعیین می کند بنابراین تصمیم گیری صحیح مهم است. البته شما می توانید پس از انتخاب الگوی خود آن را سفارشی کنید اما انتخاب شما اساس طراحی فروشگاه شما را تشکیل می دهد.

اگر مشتری هدف خود را در ذهن داشته باشید انتخاب الگوی مناسب بسیار ساده تر خواهد شد. خود را جای آن ها قرار دهید و به آنچه می خواهند از فروشگاه لباس آنلاین شما ببینند فکر کنید.

 • قالب خود را سفارشی کنید:

برای شخصی سازی فروشگاه پوشاک آنلاین خود باید الگوی خود را در ذهنتان تجسم کنید یا می توانید آن را روی کاغذ نقاشی کنید. نگران نباشید انجام این کار بسیار آسان است و به هیچ وجه نیازی به دانستن دانش پیچیده ای ندارید.

می توانید الگوی خود را بر اساس موارد زیر شخصی سازی کنید:

 • افزودن صفحات جدید به عنوان مثال صفحات محصول
 • افزودن وبلاگی که در آن می توانید خبرها یا بروزرسانی ها را منتشر کنید
 • تغییر پالت رنگ و تصویر پس زمینه قالب خود
 • انتقال، افزودن و حذف عناصر مختلف در هر صفحه
 • تغییر رنگ، اندازه و فونت بخش های مختلف فروشگاه آنلاین شما

به یاد داشته باشید شما مسئول اصلی طراحی فروشگاه آنلاین خود هستید. این بدان معناست که شما در هنگام استخدام یک طراح حرفه ای با مصالحه های مشابه طراحی روبرو نخواهید شد.

هنگام سفارشی سازی قالب بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که نمایش سایت در دستگاه های تلفن همراه و تبلت نیز مناسب به نظر برسد.


طراحی سایت فروشگاه لباس


 • اغلب خریدهای آنلاین با تلفن همراه انجام می شود:

52٪ از ترافیک اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه تأمین می شود. بنابراین داشتن یک فروشگاه پوشاک آنلاین که از نظر موبایل زیبا به نظر برسد یک امر ضروری است.

سفارشی کردن قالب خود فرصتی برای بهینه سازی فروشگاه برای مشتریان خود است تا بتوانید رضایت مشتریان و فروش خود را افزایش دهید.

 • محصولات را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید:

صفحات محصولات شما مهمترین قسمت فروشگاه آنلاین شما است.

در حالی که صفحه اصلی شما به عنوان معادل دیجیتالی ویترین فروشگاه فیزیکی  شما عمل می کند صفحات محصول شما نیز نسخه آنلاین قفسه های فروشگاه شما  عمل می کنند.

بسیار مهم است که هنگام سفارشی سازی صفحات محصول مشتریان خود را در نظر داشته باشید. اگر آن ها را بیش از حد گیچ کنید ممکن است باعث سردرگمی و خروج آن ها از سایت شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان می توانند به سرعت و به راحتی آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند.

وقتی به این فکر می کنید که چگونه محصولات خود را به بهترین شکل به نمایش بگذارید توصیه می کنیم از خود بپرسید: مشتریان من در حال حاضر چه چیزهایی را خریداری می کنند؟

مواردی که باید هنگام مشاهده صفحات محصولات رقبا از آن ها مراقبت شود عبارتند از:

آیا محصولات آن ها در قالب شبکه یا لیست نمایش داده می شود؟

چند محصول در هر صفحه نمایش داده می شود؟

محصولات آن ها چگونه گروه بندی می شوند؟

آیا می توانید محصولات را بر اساس قیمت، پرفروش ترین و پرطرفدار طبقه بندی کنید؟

آیا می توانید محصولات را بر اساس رنگ، ماده و مارک فیلتر کنید؟

 • درگاه پرداخت راه اندازی کنید:

راه اندازی درگاه پرداخت کار دشواری از بقیه مراحل ساخت فروشگاه آنلاین نیست و اگر از این بابت نگران هستید واقعاً نیازی به نگرانی نیست چون سامانه پایدار به شما درگاه پرداخت رایگان ارائه میدهد.

برای اینکه بتوانید از طریق طراحی سایت فروش پوشاک درآمد کسب کنید باید حتما درگاه پرداخت را به فروشگاه خود متصل کنید. درگاه های پرداخت خدماتی هستند که به شما امکان می دهند کارت های اعتباری را از مشتریان خود بگیرید.

توصیه می کنیم هنگام تنظیم پرداخت ها یک سفارش آزمایشی اجرا کنید. این به شما امکان می دهد تا از پیشرفت مشتریان خود در مرحله تسویه حساب مطلع شوید تا بتوانید هرگونه تغییر و بهبودی را ایجاد کنید.

 • فروشگاه پوشاک آنلاین خود را پیش نمایش و منتشر کنید:

پیش نمایش فروشگاه خود مانند این است که قبل از اینکه صبح خانه خود را ترک کنید سریع به آینه نگاه کنید.

پس از ایجاد و سفارشی سازی و بهینه سازی فروشگاه آنلاین خود احتمالاً نسبت به شروع فروش آنلاین لباس خود بیش از حد کمی بی صبر هستید اما یک ثانیه به عقب برگردید و ابتدا آن را پیش نمایش و آزمایش کنید.

مهم است که بررسی کنید فروشگاه شما دقیقاً همان شکلی است که شما می خواهید. مهمتر از همه شما باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز به طور یکپارچه کار می کند تا از یک تجربه کاربری خوب اطمینان حاصل کنید تا بتوانید هرچه بیشتر لباس بفروشید.

ما به شما توصیه می کنیم از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید تا به شما در پیش نمایش فروشگاه خود کمک کنند زیرا بعد از مدت طولانی ساختن آن و خیره شدن به آن ممکن است اشتباهات ساده ای را نادیده گرفته باشید.

هنگامی که فروشگاه لباس خود را پیش نمایش کردید و کاملاً از آن راضی بودید زمان انتشار و فروش آنلاین لباس فرا رسیده است.

فروشگاه های آنلاین می توانند از برنامه ها و افزونه های بازاریابی ایمیلی به خوبی استفاده کنند و شما می توانید آدرس ایمیل مشتریان خود را هنگام خرید جمع آوری کرده اید و این مورد برای تبلیغات شما بسیار مفید و کارآمد خواهد بود .

مزایای طراحی سایت فروش پوشاک:

خرید آنلاین لباس جایگزین خوبی برای رفتن به فروشگاه بزرگ است. خرید آنلاین نه تنها هزینه های شما را کاهش می دهد بلکه می تواند زمان بیشتری را برای گذراندن در کنار خانواده به شما بدهد. موارد زیر از مزایای رایج خرید آنلاین و طراحی سایت فروش پوشاک است:

راحتی

راحتی یک مزیت بزرگ برای خرید آنلاین است. انجام خریدهای آنلاین کاملاً آسان است. شما به سادگی مقابل کامپیوتر می نشینید و راحت کلیک می کنید و فروشگاه آنلاین بصورت 24 ساعته در دسترس است.


طراحی سایت فروش پوشاک


طیف وسیعی از گزینه ها

خرید آنلاین لباس این امکان را برای شما فراهم می کند که همزمان در فروشگاه های مختلف به جستجوی کالاهای متنوع بپردازید و طیف گسترده ای از انتخاب لباس را برای شما فراهم کند. اگر یک فروشگاه آنچه شما نیاز دارید را نداشته باشد همیشه می توانید دیگران را از نظر موارد موجود در لیست خود بررسی کنید و شما فقط محدود به فروشگاه های محلی خود نیستید. شما همچنین می توانید در فروشگاه های دیگر کشور گشت و گذار کنید یا حتی در خارج از کشور شبکه را جستجو کنید.

مقایسه قیمت لباس

با دانستن اینکه می توانید به طور همزمان در فروشگاه های مختلف گشت و گذار کنید توانایی مقایسه قیمت محصولات مورد علاقه خود را خواهید داشت. با این کار شما وظیفه شناس خواهید بود که از کجا می توانید آن لباس های خانوادگی را تهیه کنید که دارای قیمت ارزان تری هستند اما از همان کیفیت بالا برخوردار هستند. هنگامی که به خرید آنلاین عادت کردید همیشه می دانید که به دنبال معاملات عالی و قیمت پایین بروید. به خاطر داشته باشید که خرید تطبیقی بهترین راه برای به دست آوردن بیشترین سود برای درآمد سخت شماست.

برگزاری مزایده و حراج

فروشگاه های اینترنتی متعددی وجود دارند که اقلام خود را با قیمت مزایده ای می فروشند. بسیاری از فروشگاه های وب مزایدات را ارائه می دهند که فقط به صورت آنلاین در دسترس هستند. برخی از فروشگاه ها نه تنها مزایده و حراج بلکه حمل و نقل رایگان نیز ارائه می دهند.

پس انداز

به صورت آنلاین خرید کنید و در مصرف بنزین و وقت تلف شده در جاده، ترافیک و  پیاده روی از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر و انتظار در صف های طولانی صندوق صرفه جویی خواهید کرد. این مورد یکی از مهمترین مزایای خرید و فروش به صورت آنلاین است.

با خرید آنلاین و طراحی سایت شما مزایای زیادی را بدست خواهید آورد. بنابراین دفعه بعدی که تصمیم به خرید چیزی گرفتید ابتدا آنلاین آن را بررسی کنید.

برای طراحی سایت فروش پوشاک می توانید از سامانه پایدار کمک بگیرید. پس معطل چه هستید؟ همین الان قالب سایت خود را از اینجا انتخاب نموده و سایت خود را در چند دقیقه راه اندازی کنید. ضمنا هفت روز میتوانید بصورت آزمایشی و رایگان از سایت استفاده نمایید.