سامانه پایدار:

طراحی سایت سالن زیبایی: موفق ترین سالن های زیبایی دارای وب سایت های خیره کننده ای هستند که مشتریان بیشتری را از طریق آن ها جذب می کنند. با توجه به اینکه برای قضاوت در مورد وب سایت شما برای بیشتر بازدیدکنندگان وب سایت تنها نیم ثانیه زمان لازم است ایجاد اولین برداشت خوب فوق العاده مهم است. از به تصویر کشیدن خدمات زیبایی شما گرفته تا تلفیق تصویر برند یک وب سایت خوب طراحی شده می تواند به زیبایی کسب و کار شما کمک کند. برای انجام این کار شما ابتدا باید فکر طراحی سایت سالن زیبایی برای خود باشید.

نکاتی برای طراحی سایت سالن زیبایی:

  • برند خود را ایجاد کنید و به آن پایبند باشید:

صفحه اصلی سایت سالن زیبایی به وضوح به بازدید کننده می گوید که آرایشگران در این سالن زیبایی چه خدماتی را ارائه می دهند. در صفحه اصلی فراخوانی واضح و روشن وجود دارد که با یک سازنده وب سایت به راحتی قابل دستیابی است بنابراین بازدید کننده می داند که طی چند لحظه کلیک روی صفحه چه خدماتی ارائه می شود. جهت ثبت برند یا لوگوی خود روی این لینک کلیک کنید.

  • ساده نگه دارید:

یک تصویر با کیفیت بالا و پس زمینه ساده به سایت ظاهری حرفه ای می بخشد. این طراحی وب نشان می دهد که چگونه یک ایده ساده به خوبی به وب سایت شما احساس شیک و زیبا می بخشد.

  • از ابزارهای بازاریابی استفاده کنید:

یکی از جنبه های مفید بسیاری از سازندگان وب سایت توانایی ایجاد یک pop-up است که می تواند به محض ورود به وب سایت پیامی را برای بازدیدکنندگان به تصویر بکشد. این همان چیزی است که طراحان وب در طراحی سایت سالن زیبایی از آن استفاده می کنند و به بازدیدکنندگان این فرصت را می دهد تا به محض ورود به وب سایت ایمیل های خود را برای شما بفرستند و بعدها می توانید از آن ها برای مسائل بازاریابی خود استفاده کنید. این مورد به این معنی است که حتی اگر بازدید کنندگان شما چیزی خریداری نکنند می توانید برای نمایش خدمات خود از طریق ایمیل پیگیری کنید.

  • استفاده از رنگ های روشن:

استفاده از رنگ های روشن و گرافیک جسورانه نمایانگر ماموریت آرایشگران برای ایجاد مدل های موی جدید و جالب در سالن زیبایی خود است. از این به عنوان نقطه شروع الهام بخش طراحی وب استفاده کنید و به این فکر کنید که چه رنگ هایی سالن زیبایی شما را به بهترین وجه نشان می دهند.


طراحی سایت سالن زیبایی


  • وب سایت خود را به اینستاگرام متصل کنید:

یکی از راه های نمایش خدمات زیبایی شما پیوند دادن اینستاگرام با وب سایت شماست. این به شما امکان می دهد تصاویر را به راحتی در هر دو سیستم عامل به طور همزمان به اشتراک بگذارید. آرایشگران با استعداد دقیقاً این کار را با نشان دادن بهترین طراحی های خود در وب سایت انجام می دهند. بدیهی است که این بدان معنی است که اینستاگرام شما باید مرتباً به روز شود تا وب سایت شما از آخرین روندهای زیبایی به روز باشد.

ویژگی های طراحی سایت سالن زیبایی:

به نظر می رسد که باید اطلاعات کافی در وب وجود داشته باشد و به این سوال پاسخ دهد که "یک وب سایت موثر چگونه باید باشد؟" اما هنگام جستجوی داده های خاص یافتن پاسخ کامل و جامع دشوار است به ویژه هنگامی که صحبت از صنعت زیبایی می شود. جزئیات بسیار ناچیز است زیرا بیشتر مقالات توصیه کلی می کنند که وب سایت باید "دارای طراحی زیبا" و "محتوای با کیفیت بالا" باشد. اما این دقیقاً به چه معناست؟ توصیه های نامشخص به سختی می تواند کمک کند.

ما بیش از صد پروژه وب را برای انواع مختلف مشاغل زیبایی تحت پوشش قرار داده ایم. ما وب سایت ها و کمپین های بازاریابی ایجاد کردیم و ده ها هزار مشتری جدید را به انواع تجارت های زیبایی با بازار ، مقیاس و رویکرد متفاوت آوردیم. در نتیجه ما اطلاعات زیادی بدست آورده ایم که با نتایج عملی تأیید شده و تصمیم گرفته ایم دانش خود را به اشتراک بگذاریم. پس با ما همراه باشید.

چرا کسب و کار زیبایی به وب سایت نیاز دارد؟

بیشتر سالن ها و شبکه های بزرگ اهمیت داشتن وب سایت برای توسعه تجارت خود را به وضوح درک می کنند. برعکس شرکت کوچکتر شک بیشتری دارد. اما مسئله این است که مهم نیست که کسب و کار زیبایی شما چه کوچک و بزرگ باشد و چه تمرکز داشته باشد، یک وب سایت می تواند ابزاری قدرتمند برای افزایش سود شما باشد. بیایید ببینیم دقیقاً چگونه می توانید از آن بهره مند شوید.

اولین و اصلی ترین هدف هر وب سایت تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری های بالقوه است. در بیشتر موارد سایت به بستر اصلی تبدیل می شود که مشتریان در آن می آیند تا اطلاعات لازم را در مورد خدمات یا محصولات شما کسب کنند و سفارش دهند.

تبدیل آنلاین در هر نوع تجارت نقش اساسی دارد. در حالی که نرخ تبدیل افزایش می یابد، تجارب تجاری نیز افزایش می یابد. هنوز هم تبدیل فقط مربوط به فروش مستقیم نیست. بازدیدکنندگانی که قرارها را رزرو می کنند برای یک خبرنامه ثبت نام می کنند یا فرم تماس را پر می کنند و نیز بر روی تبدیل کلی تأثیر می گذارند. اگر وب سایتی داشته باشید همه اینها نه تنها امکان پذیر می شوند بلکه قابل آزمایش و تنظیم هستند.

یک وب سایت فرصت های بی شماری را برای ارتقا آنلاین از جمله بهینه سازی SEO ، AdWords ، بک لینک و موارد دیگر فراهم می کند که استفاده از همه آن ها بدون داشتن سایت عملاً غیرممکن است و تبلیغات آنلاین اغلب از تبلیغات آفلاین سنتی مانند رسانه های چاپی، تابلو های شهری، رادیو یا تلویزیون موثرتر است (زیرا می توان آن را بطور محدود هدف قرار داد، پوشش وسیع تری داشت، ارزان سفارش داد و از همه مهمتر محاسبه اثربخشی هزینه انجام شده)

یافتن وب سایت از طریق موتورهای جستجو باعث سهولت شما خواهد شد. بررسی فاکتورهای رتبه بندی جستجوی محلی ثابت کرده است که وب سایت یکی از 10 فاکتور محلی برای سئو سایت است. با ارائه دهنده خدمات SEO مناسب می توانید به بالاترین نتایج جستجو برسید و تعداد مشتریانی که در هنگام جستجوی اینترنت شما را پیدا می کنند به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.


طراحی سایت آرایشگاه


با داشتن یک وب سایت خوش ساخت برای سالن زیبایی خود این فرصت را دارید که کسب و کار خود را بهتر نشان دهید. سامانه پایدار به شما کمک میکند که به راحتی سایت خود را بسازید و به راحتی می توانید ایده ها، جزئیات مربوط به اعضای تیم خود، گالری آثار، توصیفات مشتریان و سایر اطلاعات مهم و تبدیل کننده خود را به اشتراک بگذارید.

یک وب سایت خوش ساخت اطلاعات واضحی درباره کلیه خدمات، اعضای تیم، قیمت ها و مزایای سالن ارائه می دهد. بنابراین بازدید کنندگان می توانند تمام اطلاعات مورد نظر را هنگام مرور پیدا کنند و لزوماً برای کشف جزئیات مجبور نیستند با سالن تماس بگیرند. این به طور قابل توجهی کار مدیران را آسان می کند.

با استفاده از رزرو آنلاین در وب سایت خود تجربه کاربر را بهبود ببخشید. طبق نظرسنجی انجام شده توسط GetApp حدود 70 درصد از مصاحبه شوندگان ترجیح می دهند رزرو آنلاین داشته باشند تا اینکه قرار ملاقات با یک تماس تلفنی را تعیین کنند. در نتیجه با ارائه گزینه رزرو آنلاین می توانید مشتریان بیشتری پیدا کنید.

وب سایت خود را با ادغام شبکه های اجتماعی کامل کنید. با استفاده از فرم های وب و دکمه های شبکه های اجتماعی بازدیدکنندگان را ترغیب می کنید که در خبرنامه شما مشترک شوند یا در رسانه های اجتماعی شما را دنبال کنند. با این کار می توانید با به روزرسانی آخرین اخبار و یادآوری درباره سالن مشتریان موجود خود را حفظ کنید.

مصرف کنندگان را به سایت خود برگردانید. علاوه بر این ممکن است با بازاریابی مجدد دنبال کنید تا مشتریان خود را با آخرین اخبار، مقالات مفید یا تبلیغات مستقیم دنبال کنید. بازاریابی مجدد می تواند مشتریان را به طور موثری به یک وب سایت بازگرداند و معیارهای کلی فروش را افزایش دهد.

تمام این تحقیقات یک کارآفرین دلیل کاملاً خوبی برای این باور دارد که یک وب سایت همراه با تبلیغات آنلاین و رسانه های اجتماعی نقش بسزایی در ایجاد ارتباط با مشتری های آن ها دارد و صنعت زیبایی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

آیا واقعاً به طراحی سایت سالن زیبایی نیاز دارید یا شبکه های اجتماعی کافی است؟

برخی از افراد تصمیم می گیرند تجارت خود را فقط با استفاده از صفحات شبکه اجتماعی انجام دهند. بدون شک این یک گزینه عالی است که می تواند به عنوان ابزاری اضافی برای ارتباط با مشتری عمل کند. اما آیا واقعاً می تواند جایگزین وب سایت شود؟ یا با این روش چند جزئیات مهم را از دست خواهید داد.

اطلاعات محدود ارسال شده در صفحات شبکه های اجتماعی میتواند مشتری بالقوه ای را به وب سایت شما بیاورد. اما هر پست اطلاعات کاملی از جمله مزایا ، خدمات ، گالری ، قیمت ها و غیره را در اختیارتان قرار نمی دهد و همچنین هر پست نمی تواند تبلیغ مستقیم باشد.

CMS( سیستم مدیریت محتوا ) بهتر است یا یک طراحی وب سایت اختصاصی؟

این سوال کاربران وب را از هم جدا کرده است. برخی از آن ها الگوهای از قبل طراحی شده را یک راه حل عالی برای ساخت تقریباً هر وب سایتی می دانند در حالی که برخی دیگر از ایده طراحی اخصاصی پشتیبانی می کنند.

بیایید بیشتر همه گزینه های موجود را بررسی کنیم و مرحله به مرحله آن ها را مرور و بررسی کنیم.

صاحبان سالن های زیبایی با داشتن بودجه محدود سیستم عامل های CMS رایگان مانند وردپرس را راهی برای استفاده بهتر می دانند. اگرچه ممکن است به عنوان راه حل های موقتی به اندازه کافی خوب باشند تا زمانی که سرمایه گذاری پیدا کنید اما باز هم نمی توانید آن ها را انکار کنید.

قابلیت محدود اکثر سیستم عامل های مدیریت محتوا مانند وردپرس دارای جعبه ابزار محدودکننده هستند که منجر به عملکرد محدود می شود. کسانی که افزونه های اختیاری را برای تمدید آن ارائه می دهند هنوز اثبات کیفیت آن ها نیستند. در بهترین حالت افزونه ها ممکن است باعث تضاد و خراب شدن وب سایت شوند. در بدترین حالت ممکن است نقاط ضعف آن ها برای هکرها جذاب باشد.


طراحی سایت سالن زیبایی


چندین افزونه و برنامه افزودنی (که برای غلبه بر عملکرد اساسی ضعیف ضروری هستند) زمان بارگیری را بالاتر می برند. پس از مطالعات Gomez.com حدود نیمی از کاربران انتظار دارند که صفحه وب در عرض 2 ثانیه بارگیری شود. حداقل 1 ثانیه تأخیر در پاسخ به صفحه منجر به 7 درصد کاهش تبدیل شده است. مشتریان بالقوه وب سایت های سبک و سریع را انتخاب می کنند.

تبلیغ سایت بر اساس یک پلتفرم رایگان ممکن است هزینه بر، خسته کننده و زمانبرتر از تبلیغ وب سایت سفارشی باشد. دلیل اول سرعت آن است (بارگیری پایین صفحه باعث افزایش نرخ پرش می شود). مورد دوم ساختار کد ضعیفی است که تقریباً مربوط به تمام CMS و سازندگان وب سایت است و به شما اجازه نمی دهد موتور جستجو وب سایت شما را بسیار ارزیابی کند بنابراین برای کسب نتایج مشابه باید سرمایه گذاری بیشتری در SEO داشته باشید.

بسیاری از متخصصان باتجربه در مقایسه با سایت های سفارشی با CMS کار نمی کنند زیرا این یک کار خسته کننده و کم درآمد است و بسیاری از توسعه دهندگان به سرعت از این مرحله عبور می کنند. این بدان معنی است که شما برای یافتن یک متخصص نیاز به صرف زمان زیادی دارید و بیشتر داوطلبان مبتدی خواهند بود.

با استخدام یک توسعه دهنده تازه کار باید آماده باشید که ممکن است پیشرفت های مداوم اجتناب ناپذیر باشد و منجر به هزینه اضافی شود. اما وب سایت بهتر به نظر نخواهد رسید. در نتیجه این احتمال وجود دارد که مجبور شوید حتی بیشتر از زمانی که وب سایتی توسط گروهی از توسعه دهندگان باتجربه ساخته اید بودجه خود را صرف کنید.

نتیجه گیری:

امروزه با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و وسایل هوشمند خرید و فروش کالاها و ارائه خدمات مختلف به صورت اینترنتی و آنلاین امری اجتناب ناپذیر است و کسب و کار شما نیز نباید از این قاعده مستثنی باشد. امروزه داشتن وب سایت برای یک کسب و کار امری ضروری است.

برای طراحی سایت سالن زیبایی  با هاست و دامنه رایگان و تضمین بالاترین سرعت لود سایت، می توانید از سامانه پایدار کمک بگیرید. شماره تماس 02125917699 پاسخگوی نیازهای شما در این زمینه می باشد.