پت شاپ های بزرگ و کوچکی امروزه در سر تا سر ایران در حال فعالیت و کسب در آمد هستند و فروش اینترنتی از طریق طراحی وبسایت، یکی از کانال های درآمد زایی این گروه از فروشگاه ها می باشد. سگ ها، گربه ها و حیوانات خانگی امروزه نقش پر رنگی در زندگی مردم داشته و به عنوان عضوی از یک خانواده محسوب می شوند، از همین رو تهیه وسایل و لوازم آن ها از طریق فروشگاه هایی تحت عنوان پت شاپ صورت می گیرد. 

طراحی سایت پت شاپ موضوع و عنوان مورد بحث ما در این مقاله از سامانه طراحی سایت پایدار وب است. قصد داریم به مواردی که در هنگام طراحی سایت با آن مواجه می شوید پرداخته و بهترین روش و آسان ترین آن را به همراه هزینه های مورد نیاز بررسی کنیم.

معرفی سایت پت شاپ

زمانی که شما قصد طراحی سایت پت شاپ را برای مغازه خود دارید، ابتدا بهتر است تعریف کاملی در باره اقدامات و فعالیت هایی که باید بر روی آن انجام دهید، در ذهن خود داشته باشید. سایت پت شاپ متشکل از لوازم، خدمات و محصولاتی است که کاربران شما بصورت اینترنتی از طریق گوگل و سایر موتور های جستجوگر اقدام به بازدید آن کرده و می توانند از شما خرید انجام دهند. 

پروسه ارسال را پیگیری کرده و در نهایت محصولات مرتبط با حیوانات خانگی خود را در اختیار داشته باشند. این مجموعه نیاز به هماهنگی، نظم و بررسی اصولی نیاز های مشتری دارد که موضوع آن خارج از بحث ما می باشد. با طراحی وب سایت شما می توانید از این راه کسب در آمد کرده و مشتریان زیادی از سر تا سر ایران جذب کنید.

مزایای طراحی سایت پت شاپ برای شما

از مزایایی که طراحی وب سایت برای فروشگاه های پت شاپ دارد، به کسب در آمد می توان اشاره کرد. حال شاید با خود بگویید که من از طریق مغازه کسب در آمد دارم و چه نیازی به داشتن سایت است! در پاسخ هم باید بررسی کنید امروزه تمام کسب و کار های سنتی یک شعبه در فضای مجازی و اینترنت دارند، چرا که امروزه کانال های بازاریابی متفاوت شده و دیگر مانند قبل، افراد کمتری به صورت حضوری خرید می کنند.

 از طرفی به دلیل اینکه لوازم پت شاپ که شامل: لباس، غذا، اسباب بازی می شود را بصورت اینترنتی می توان از یک فروشگاه معتمد خریداری کرد. این ها تنها بخشی از مزایای طراحی سایت در این حوزه بود و در نهایت شما می توانید فروشگاه خود را گسترش داده و حتی نمایندگی هایی در سر تا سر ایران تاسیس کنید.

روش های طراحی سایت پت شاپ

اگر همین حالا قصد دارید تا وبسایت خود را طراحی شده و آماده تحویل بگیرید و تمام ویژگی هایی که نیاز دارید در آن درج شده باشد، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در سامانه پایدار وب بصورت کامل شما را راهنمایی کنیم. اما اگر قصد دارید بدانید چه روش هایی برای طراحی سایت پت شاپ وجود دارد، باید به موارد زیر توجه کنید.

طراحی سایت پت شاپ بصورت شخصی

این روش از نظر هزینه گزینه ای مناسب و منطقی بنظر می رسد. اما آیا شما قادر هستید که برنامه نویسی را بیاموزید و استعداد آن را دارید؟ چقدر در روز می توانید صرف یادگیری و آموزش طراحی سایت کنید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات زیاد است! بهتر است وقت را تلف نکرده و با بستن این صفحه سراغ آموزش و یادگیری بروید. اما اگر هدف شما داشتن یک وبسایت است و نیازی به یادگیری و آموزش نمی بینید، باید روش دوم را انتخاب کنید.


طراحی سایت پت شاپ با مجموعه برنامه نویسی و شرکت طراحی


با استفاده از یک موسسه  یا مجموعه طراحی سایت مانند پایدار وب، شما قادر هستید که سفارش طراحی سایت پت شاپ خود را داده تا با تمام قابلیت های مورد نظر، یک وبسایت ایده آل را تحویل بگیرید. از مزایای استفاده از این روش سرعت بسیار بالا و استاندارد بودن سایت منطبق بر اصول طراحی وب سایت می باشد. 

از نظر هزینه و قیمت، این روش با روش اول اختلاف داشته و هزینه بیشتری طبیعتا برای شما خواهد داشت. در نظر داشته باشید که با یک بار طراحی سایت می توانید تا آخر عمر از سایت خود استفاده کرده و به کسب در آمد و فروش محصولات خود در پت شاپ بپردازید. برای اطلاع از شرایط مجموعه ما می توانید از طریق روش های ارتباطی در تماس باشید.

هزینه طراحی سایت پت شاپ

هزینه طراحی وب سایت پت شاپ بستگی به عوامل و شرایط مختلفی دارد. یکی از این عوامل همین روش انجام بود که به آن پرداختیم. موارد بعدی تعداد صفحه ها، ویژگی های مورد نظر، امکان ثبت نام کاربر، درگاه بانکی، سیستم تیکتینگ، ثبت سفارش، پشتیبانی، درج محتوا و .... همگی در تعیین هزینه طراحی وب سایت پت شاپ تاثیر می گذارد. 

برای اطلاع دقیق از قیمتهای ما در سامانه پایدار می توانید از طریق روش های ارتباطی، ویژگی های مورد نظر از سایت خود را به ما اعلام کنید تا هزینه های لازم برای راه اندازی و شروع از جمله خرید هاست و دامنه تا نهایی شدن و تحویل سایتتان را با هم بررسی کنیم.

جمع بندی

پت شاپ ها امروزه بخش بزرگی از فروشگاه های دنیا را تشکیل می دهند و دلیل آن اهمیت بالای مردم به حیوانات خانگی و لوازمی که نیاز دارند می باشد. طراحی سایت پت شاپ می تواند باعث شود بصورت آنلاین و اینترنتی محصولات خود را به سر تا سر ایران ارسال کرده و از آن کسب در آمد کنید.

 پیش از هر چیزی توصیه می کنیم اطلاعات خود را در باره شرایط طراحی سایت، هزینه ها و قابلیت های مورد نظر از طریق ارتباط با ما بالا برده تا بتوانید بهترین انتخاب را برای طراحی یک وبسایت فروشگاهی پت شاپ داشته باشید. مشاوران ما بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت پت شاپ چقدر است؟

هزینه طراحی وبسایت بر اساس پارامتر ها، ویژگی ها و قابلیتهای مورد نظر برای سایت، نحوه پشتیبانی و سیستم های مورد نظر تعیین می شود. با تماس با ما می توانید قیمت و هزینه دقیق را بدست بیاورید.

چرا باید اقدام به طراحی سایت پت شاپ کنم؟

اگر قصد افزایش درآمد از طریق فروش محصولات پت شاپ خود را دارید، می توانید همین حالا برای طراحی سایت اقدام کنید.