وب سایت شما باید یک نمایشگاه مجازی خوب برای موتورسیکلت های شما باشد. در این مقاله از سامانه طراحی سایت پایدار وب میخواهیم به شما کمک کنیم تا یک راه حل مناسب برای طراحی سایت فروش موتورسیکلت کاملاً سفارشی ، جذب تکنیکهای بیشتر و افزایش بازگشت سرمایه (ROI) برای بیزینس خود ایجاد و مدیریت کنید.


مدیریت سایت فروش موتورسیکلت


همراه با تمام وب سایت ها یک سیستم مدیریت ساده و اما قدرتمند برای کنترل اینکه کدام موتورسیکلت که در وب سایت شما ظاهر می شود وجود دارد. می‌توانید موتورسیکلت‌ها را در هر زمان به وبسایت خود اضافه، ویرایش و حذف کنید. پایدار وب همه کارهای فنی را برای شما انجام می دهید. شما فقط به تیم فروش نیاز دارید تا به تلفن ها و پیام ها پاسخ دهد.

شاید چندین ارائه دهنده محصول دارید و مطمئن نیستید که چگونه همه آنها را متصل کنید؟ ما می توانیم تقریباً با هر سرویسی که در آنجا وجود دارد یکپارچه کنیم و همه آنها را از طریق وب سایت سفارشی شما که توسط ما طراحی شده است به هم وصل کنیم.


در طراحی سایت فروش موتورسیکلت با فیدهای موجودی با استفاده از داده های XML، CSV و JSON میتوان یکپارچه سازی کرد. داده‌ها را با استفاده از FTP، HTTP یا هر پروتکل دیگری که می‌توانید برای آن مستند تهیه کنید، این کار را انجام دهید. و اگر نمی دانید معنی هر یک از این کلمات اختصاری و اصطلاحات چیست، نگران نباشید. کافیه با پایدار وب همراه باشید.


طراحی سایت فروش موتورسیکلت برای موبایل

مردم از انواع دستگاه ها خرید می کنند، و وب سایت شما باید طوری طراحی شود که در هر زمانی روی هر یک از آنها کار کند. ترافیک موبایل، جستجوها و بازدیدکنندگان بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. موبایل در حال حاضر حتی از ترافیک دسکتاپ نیز فراتر رفته است. وب سایت خود را برای همه بازدیدکنندگان طراحی کنید.

این کار را با استفاده از یک استراتژی طراحی وب واکنش گرا با اولویت موبایل انجام دهید. این بدان معنی است که وب سایت شما از ابتدا به گونه ای طراحی شده است که در هر اندازه دستگاه یا نسبت ابعادی واکنش گرا باشد. از هر وسیله ای که مشتری بالقوه شما استفاده می کند، بزرگ یا کوچک، وب سایت شما عالی به نظر می رسد.

پس فراموش نکنید در طراحی سایت خود ابتدا به رسپانسیو بودن در موبایل فکر کنید تا بتوانید ترافیک بیشتری بگیرید.


سفارشی سازی در طراحی سایت موتورسیکلت


برای اینکه در کار خود موفق باشید وب سایت شما باید از دیگر سایت های صنعت موتور سیکلت متمایز باشد. فقط به تم یا قالبی که مشتریان شما در وب سایت رقابت شما خواهند دید بسنده نکنید. شما می خواهید خود را با طراحی سفارشی متناسب با ایده خود متمایز کنید. طرح های کاملاً سفارشی شده به شما این امکان را می دهد که بیشتر از همه متمایز شوید. از هیچ شروع کنید و یک طراحی 100٪ سفارشی برای نمای وب سایت خود ایجاد کنید.

پایدار وب گزینه های طراحی کاملاً سفارشی و مبتنی بر الگو را ارائه می دهید.  شما نظرات خود را خواهید داشت، تیم کارشناسان ما نیز بر اساس تجربه بازاریابی دیجیتال در صنعت موتور سیکلت، پیشنهادات و توصیه های مهم را ارائه خواهند داد. اگر بودجه کمتری دارید، می‌خواهید وب‌سایت‌تان سریع‌تر انجام شود ، ما طرح‌های آماده را ارائه می‌دهیم. که هزینه آن ها بسیار کمتر است.


بهینه سازی تبلیغات آنلاین فروش موتورسیکلت


 اگر قصد دارید برای فروش موتورسیکلت های خود تبلیغات آنلاین انجام دهید، وب سایت شما آماده کمک خواهد بود. این کار را می توان با هر پلتفرم تبلیغاتی که از تبلیغات پویا پشتیبانی می کند همگام سازی کرد. این بدان معنی است که تبلیغات شما در هر جایی می تواند محصولات واقعی شما را همانطور که در وب سایت شما ظاهر می شود نشان دهد. باید تمام پیکسل های ردیابی مورد نیاز برای بازاریابی هدف مجدد در وب سایت شما جاسازی شود.


بازاریابی target back یا هدف مجدد در فروش آنلاین موتورسیکلت


می‌توانید تبلیغات را به افرادی که قبلاً از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند، در حالی که سایت‌های دیگر را در اینترنت مرور می‌کنند، نشان دهید. شما همچنین می توانید این را به صفحات خاصی در وب سایت خود محدود کنید، بنابراین فقط داغ ترین اخبار هدف قرار می گیرند. شما می توانید این دو را ترکیب کرده و تبلیغات هدفمند مجدد پویا را اجرا کنید. اینها برخی از قدرتمندترین تبلیغات برای اجرا هستند. شما دقیقاً موتورسیکلتی را که در وب سایت شما دیده اند به مشتریان نشان می دهید یا سؤالی در مورد آن ارسال کرده اند! مثل این است که موتورسیکلت آنها را در اینترنت دنبال می کند، و این ایده خرید را همیشه در ذهن آنها نگه می دارد.بهینه سازی موتور جستجو گوگل برای موتورسیکلت

وب سایت خودتان را برای استفاده از حداکثری از تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مجهز کنید. تاکتیک ها و استراتژی های سئو زیادی وجود دارد.

ایجاد اطمینان مشتری موتورسیکلت

استناد آنلاین یکی از مهم ترین عوامل برای کسب و کارهای محلی و ایجاد اطمینان است. برای موفقیت، باید اطلاعات تماس خود را درست و در قالب صحیح در وب سایت خود تأیید کنید. مطمئن شوید که آدرس وب‌سایت شما با سایت‌های دیگری مطابقت دارد.

طراحی سایت موتور سیکلت به صورت بهینه

سایت شما باید بر اساس تمام شیوه های جدید طراحی شود، از تگهای مناسب و درست html  استفاده شود، سرعت مناسب و قابل قبول در بارگیری داشته باشد. اگر همه مواردی که گفته شد را رعایت کنید میتوانید یک پیشرفت بسیار خوبی در فروش محصولات خودتون داشته باشید.