فروش مبل و لوازم جانبی آن در کشور ایران، همیشه مشتریان خود را داشته و به عنوان یکی از لوازم مورد نیاز منزل شناخته می شود. خرید و فروش مبلمان در شهر های مختلف ایران، با قیمت های ارزان تا گرانی تخمین زده می شود که روش های فروش آن امروزه بسیار متعدد شده است. طراحی سایت فروش مبلمان یکی از پر بازده ترین روش های کسب در آمد در این حوزه کاری می باشد که بسیاری از فروشگاه های کوچک و بزرگ به آن تمایل نشان داده اند. با راه اندازی و طراحی یک وبسایت در این زمینه می توانید مشتریان خود را در سر تا سر ایران مدیریت کرده و محصولات خود را بصورت آنلاین به فروش بگذارید. در این مقاله از سامانه پایدار قصد داریم به جزئیاتی که در این باره باید بدانید، بپردازیم و شما را با نکات جالبی آشنا کنیم.

طراحی سایت فروش مبل چیست؟

به منظور راه اندازی و استفاده از یک وبسایت برای فروش مبلمان، باید پروسه های برنامه نویسی و طراحی برای سایت شما اجرا و پیاده سازی شود تا بتوانید یک سایت ایده آل و مناسب را داشته باشید. به کلیه اقداماتی که باعث رسیدن به این هدف می شود، طراحی سایت فروش مبلمان گفته می شود. هزینه طراحی سایت در این زمینه با توجه به فروشگاهی بودن آن، نرخ های متعددی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

مزایای طراحی سایت فروش مبلمان


در زمانی که شما یک وبسایت را در اختیار دارید، می توانید کلیه اجناس و مبلمان خود را بصورت عکس یا با توضیحات متنی، برای کاربران و بازدید کننده های وبسایت خود، به نمایش بگذارید. این قابلیت باعث می شود تا دیگر نیازی نباشد هر مشتری صرفا برای خرید یا مشاهده محصولات شما به صورت حضوری مراجعه کرده و بازدهی کار شما کاهش پیدا کند. فروش اینترنتی و ارسال مبلمان شما به سر تا سر شهر های ایران از طریق باربری، یکی دیگر از مزایای طراحی سایت فروش مبلمان می باشد که می توانید دایره فروش خود را گسترش داده و سرمایه خود را افزایش دهید. همچنین شما با فعالیت بر محور بازاریابی خود می توانید در حوزه صادرات مبلمان نیز از طریق وبسایت خود اقدام کنید.

هزینه طراحی سایت فروش مبل چقدر است؟

هزینه راه اندازی یک وبسایت چقدر است و چه میزان بودجه برای آن نیاز است؟ این سوالیست که قطعا زمانی که قصد دارید تا یک وبسایت برای فروشگاه مبل خود داشته باشید، به ذهنتان خطور می کند. برای پاسخ دادن به این پرسش نیز باید به موضوعات اصلی و مهمی پرداخت. مواردی مثل ویژگی هایی که قصد دارید در سایت شما وجود داشته باشد. بطور مثال، آیا قصد دارید تا سایت شما به درگاه بانکی متصل شود؟ آیا تمایل دارید تا هر کاربر بتواند مانند سایت دیجیکالا، پروفایل شخصی خود را داشته و عواملی این چنین که می تواند در هزینه شما تاثیر گذار باشد. هزینه خرید دامنه، هاست، پشتیبانی از وبسایت و مواردی این چنین را نیز می توان در این بحث جای داد.

ویژگی های یک وبسایت ایده آل در زمینه فروش مبلمان

برای طراحی سایت فروش مبل، باید سایت شما از یک سری ویژگی های کمی و کیفی بر خوردار باشد تا بتوانید به راحتی محصولات خود را به فروش رسانده و از آن استفاده کنید. به عنوان مثال سرعت وبسایت شما باید در حدی باشد که کاربر بتواند به راحتی بین صفحات و محصولات شما بگردد و کالای مورد نظر را انتخاب کند. سرعت بالا رابطه مستقیمی با برنامه نویسی و بهینه سازی مناسب سایت شما دارد. پس شخص یا شرکتی که پروژه طراحی سایت را برای شما پیاده سازی می کند، باید استاندارد های خاصی را راعایت کند. موضوع بعدی سادگی وبسایت و آسان بودن کار با آن است، به این شکل که وقتی کاربر قصد پیدا کردن کالایی خاص یا مدلی از مبلمان را دارد، به راحتی با چند کلیک بتواند به هدف خود برسد. اگر سایت شما کاربر را دچار سر در گمی کند، مطمئن باشید به سرعت از وبسایتتان خارج شده و سراغ رقیب شما خواهد رفت.

اهمیت پشتیبانی در طراحی سایت فروش مبلمان


شاید فکر کنید یک وبسایت نیازی به پشتیبانی فنی و پشتیبانی فروش نداشته و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید که در صورت وقوع هر گونه مشکل فنی یا امنیتی در وبسایت شما، نیاز به تیم فنی به شدت احساس خواهد شد و در زمانی که نتوانید چالش های پیش و رو را حل کنید، ممکن است مشتریان زیادی را در آن زمان از دست بدهید. از طرف دیگر پشتیبانی فروش برای راهنمایی کامل مشتریان، امری بسیار تاثیر گذار و کاربردی می باشد که نباید از آن غافل شد. با پشتیبانی مناسب می توانید حس اعتماد کاربر را جلب کرده و محصولات خود را راحت تر به فروش برسانید.

مدت زمان طراحی وبسایت فروش مبل

برای تخمین مدت زمانی که یک وبسایت راه اندازی می شود و آماده به کار می باشد، باید بررسی کنید که چه کسی قصد برنامه نویسی و طراحی آن را دارد. اگر شما پروژه خود را به یک تیم یا شرکت طراحی سایت مثل پایدار وب واگذار کنید، در سریع ترین زمان می توانید وبسایت خود را با ویژگی های مورد انتظار دریافت کرده و از آن استفاده کنید. در سمت مقابل اگر یک فرد به تنهایی قصد طراحی سایت را داشته باشد، باید مدت زمان طولانی تری را منتظر بمانید.

جمع بندی

طراحی سایت فروش مبلمان برای مدیریت و افزایش فروش محصولات در این زمینه، در کشور ایران بازدهی خاص خود را داشته و می توانید از آن به عنوان یک مزیت کاربردی استفاده کنید. برای راه اندازی یک سایت فروش مبل می توانید اطلاعات لازم خود را از طریق تماس با تیم پشتیبانی پایدار وب، بصورت رایگان و 24 ساعته بدست آورده و همین حالا شروع به برنامه ریزی برای فروش محصولات خود کنید.

سوالات متداول

مزایای طراحی سایت فروش مبلمان چیست؟

فروش محصولات بصورت اینترنتی، داشتن یک ویترین آنلاین از مهم ترین مزایای این موضوع می باشد.

هزینه طراحی سایت فروش مبلمان چقدر است؟

برای محاسبه قیمت طراحی سایت، می توانید همه روزه از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان سامانه پایدار در ارتباط باشید.