امروزه طراحی سایت در هرجا که باشید میتواند باعث رشد کسب و کار شما و درآمدزایی بسیار زیادی باشد. در زمینه فروش لوازم یدکی که موضوع مورد بحث این مقاله است این قاعده مستثنی نیست و طراحی سایت فروش لوازم یدکی مناسب و با رعایت اصول فروش اینترنتی میتواند یک سکوی پرتاب برای درآمد فروشنده باشد. 

در ادامه این مطلب از پایدار وب به شما میگوییم که کسانی که دنبال خرید محصولات لوازم یدکی خودرو و ... هستند چه چیزهایی از وبسایت شما میخواهند و وبسایت شما باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا بتوانید در این کار موفق باشید.


طراحی سایت فروشگاهی لوازم یدکی چیست؟

برای پاسخ این سوال میتوان گفت پیاده سازی طرح ذهنی شما برای یک فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی و اطلاعات درباره محصولات و هر قابلیتی که شما برای آن میخواهید را که متخصصان طراح سایت برای شما انجام دهند را میگویند. حال این پیاده سازی راه های مختلفی دارد که در این خصوص میتوانید از کارشناسان پایداروب برای داشتن بهترین و ارزانترین وب سایت فروش قطعات لوازم یدکی کمک بگیرید.


بهترین طراحی سایت فروش لوازم یدکی

 

برای طراحی یک سایت خوب به مواردی مثل: سرعت مناسب، رابط کاربری آسان، کد نویسی سبک و بهینه ، اصول سئو، دسترسی های مناسب به همه قسمت هایی که مخاطب دنبال آن است و .... باید توجه کرد. مجموع همه این شاخص ها یک سایت خوب و مناسب را برای رسیدن به هدف فروش لوازم یدکی را تشکیل میدهند.


انتخاب قالب سایت لوازم یدکی

انتخاب قالب و نوع سایت یک موضوع مهم است. شما باید تعیین کنید چه محصولاتی دارید و یک ساختار برای آن تعیین کنید. مثلا دسته لوازم یدکی خودرو، لوازم یدکی موتورسیکلت، لوازم یدکی ماشین سنگین، لوازم یدکی اتوبوس و ... را جداگانه تقسیم کنید و با توجه به زیرمجموعه های آنها صفحات سایت خود را تعیین کنید. با این کار و یک ظاهر مناسب و با سرعت خوب مخاطب شما براحتی به هدف خود میرسد و در نتیجه از سایت شما خرید میکند.


توضیحات کامل محصولات در سایت فروش لوازم یدکی


برای محصولاتی که میخواهید در سایت قرار دهید اطلاعات کامل،‌ مشخصات، مزایا و معایب، عکس های مناسب و مقایسه با محصولات مشابه در نظر بگیرید.

هرچه اطلاعات دقیق تر باشد کسانی که به سایت برای خرید مراجعه می کنند را از خرید خود مطمئن تر می کنید.

هزینه طراحی سایت فروش لوازم یدکی

قیمت طراحی سایت لوازم یدکی کاملا به انتخاب نوع قالب، نوع کدنویسی که کدنویسی شخصی باشد یا قالب های آماده ، قابلیت هایی که از سایت میخواهید و... بستگی دارد. لازم به ذکر است بدلیل اینکه طراحی یک سایت و مدیریت بعد از آن هم وقت گیر و هم دارای هزینه است، توصیه میشود قبل از اقدام به طراحی حتما با متخصصان این موضوع برای یک انتخاب خوب مشورت کنید. کارشناسان سامانه پایدار وب نیز بصورت رایگان شما را راهنمایی میکنند تا با هزینه مناسب بهترین انتخاب را داشته باشید.

تاثیر رعایت اصول سئو در طراحی سایت فروش لوازم یدکی

فرض کنید شما سایت خود را با رعایت همه نکاتی که گفته شد طراحی کردید و محصولات شما نیز بهترین کیفیت و کمترین قیمت هم نسبت به رقبا دارد. حال باید به این فکر کنید که چگونه سایت خود را برای مشتریان به نمایش بگذارید. یکی از مهمترین مواردی که شما را از رقبا جلو می اندازد رعایت اصول سئو و توجه به این موضوع است. 

با سفارش طراحی سایت از سامانه پایدار وب میتوانید یک سایت فروش با رعایت تمام اصول سئو داشته باشید.


گرفتن نشان تجاری و نماد الکترونیک برای سایت فروش لوازم یدکی

نشان تجاری و نماد الکترونیک برای سایت نه تنها برای فروش آنلاین لوازم یدکی لازم است بلکه به مشتری اطمینان میدهد تا با خیال راحت خرید خود را انجام دهد. 


جمع بندی

طراحی سایت فروشگاهی لوازم یدکی به دو روش امکان پذیر است:

اولین روش این است که خودتان اقدام به استفاده از یک قالب و راه اندازی سایت خود کنید.

دومین روش که پیشنهاد ما است اینکه از طریق وب سایت پابدار وب و با مشاوره رایگان بهترین سایت را برای خود انتخاب کنید.


سوالات متداول

تفاوت طراحی سایت لوازم یدکی با قالب آماده و وورد پرس با طراحی شخصی چیست؟

در یک سایت با کدنویسی شخصی شما اطمینان دارید که مشابه سایت شما وجود ندارد و همچنین کدهای شما بهینه تر و منعطف با خواسته شما میباشد. ولی قالب آماده ممکن است در بسیاری از سایت های دیگر استفاده شده باشد.


چگونه طراحی سایت لوازم یدکی را برآورد هزینه کنیم؟

با توجه به انعطاف نوع طراحی و سایتی که شما میخواهید برای برآورد هزینه با کارشناسان سامانه پایدار وب در ارتباط باشید.