گوشی های موبایل امروزه بخش عظیمی از زندگی مردم دنیا را پوشش داده و طبیعتا نیاز به تهیه لوازم جانبی آنها، امری الزامی می باشد. طراحی سایت با هدف فروش لوازم جانبی موبایل می تواند انتخابی هوشمندانه و مفید برای کسب در آمد و پوشش دادن این بخش از نیاز مردم باشد. به دلیل رشد روز افزون مدل های مختلف، حتی فروشگاه های اینترنتی بزرگ مثل دیجیکالا نیز ممکن است در تهیه جنس و ارتباط با فروشندگان برای رفع نیاز کاربر، با مشکلاتی رو به رو شود. از همین رو گستره ی تنوع محصولات لوازم جانبی موبایل بسیار زیاد است و می توان با آشنایی به این حوزه، یک وبسایت مناسب جهت خرید و فروش آنلاین طراحی کرد

طراحی سایت لوازم جانبی موبایل چیست؟

اگر مدت کمیست که در این مسیر در حال تحقیق و جستجو هستید و قصد دارید درباره کلیت سایت های فروش لوازم جانبی اطلاعات بیشتری کسب کنید، بهتر است تعریف کلی و جامعی را در این باره بدانید. طراحی سایت لوازم جانبی موبایل در واقع : نمایش یک سایت با محصولات مرتبط برای فروش به کاربر و قابلیت اتصال به درگاه بانکی و مدیریت سبد خرید مشتری می باشد. 

این فرآیند بر روی بستر اینترنت انجام شده و برای نمایش وب سایت به کاربران نیاز به تهیه و خرید هاست و دامنه می باشد. در ادامه به معرفی و بررسی سرویس هاست و دامنه و جایگاه آن نیز می پردازیم.

مزایای طراحی سایت فروش لوازم جانبی موبایل


طراحی سایت های فروشگاهی به خصوص در حوزه لوازم مربوط به گوشی های موبایل و تلفن های همراه، مزایای زیادی با خود به همراه دارد. کسب در آمد به عنوان اصلی ترین و مهم ترین مزیت طراحی وب سایت فروش لوازم جانبی مطرح می شود. از طرف دیگر شم با ارائه خدمات مناسب و جنس های با کیفیت، می توانید خود را به عنوان یک برند تخصصی در این حوزه معرفی کرده و روز به روز در این مسیر پیشرفت کنید.

 کاربران شما دیگر محدود به مراجعه حضوری نیستند و قادر هستید تا بصورت 24 ساعته خدمات خود را در سر تا سر ایران ارائه دهید. قابلیت ارسال محصولات به درب منزل کاربران نیز از دیگر مزایای طراحی وب سایت فروش لوازم موبایل می باشد که بسیاری از امور را ساده می کند.

نکات مهم در طراحی وب سایت های فروش لوازم موبایل

اگر خودتان قصد پیگیری طراحی سایت را دارید یا قصد واگذاری پروژه به شخص یا تیم دیگری را در ذهن خود در نظر گرفته اید، بهتر است به نکات مهمی در این حوزه توجه کنید.

طراحی کاربر پسند

در گام اول در نظر بگیرید که ظاهر سایت شما، موضوعی بسیار حائز اهمیت و کاربردی در جذب مشتری و فروش محصولات می باشد. پس با در نظر گرفتن یک طرح مناسب سایت های فروشگاهی که اکثر محصولاتتان را پوشش دهد، می توانید به راحتی کلیه اجناس و لوازم سایت خود را در معرض نمایش به کاربران در محیط اینترنت قرار دهید.

سرعت وبسایت

گام دوم که پس از انتخاب طرح و قالب مورد نظر بسیار حائز اهمیت است، سرعت سایت می باشد. سرعت وب سایت باعث می شود تا تصاویر و کالا های شما به راحتی به مشتری و کاربران نمایش داده شود. در این صورت کاربر می تواند مدل های مختلف لوازم جانبی موبایل را بررسی کرده و در سریع ترین زمان بتواند اطلاعات لازم را کسب کند. سرعت سایت ها بیشتر به بحث کد نویسی و بهینه سازی سایت مربوط می شود که موضوعی حائز اهمیت است. ما در سامانه طراحی سایت پایدار با در نظر گرفتن اصول روز برنامه نویسی و بهینه سازی سرعت سایت، طبق فاکتور های استاندارد برنامه نویسی سایت های فروشگاهی را طراحی و تحویل کاربران گرامی می دهیم.


نمایش قیمت و مشخصات در سایت لوازم جانبی


در گام سوم طراحی سایت فروش لوازم جانبی، باید به جزئیات بیشتری در باره محصولات خود توجه کنید. درج مشخصات، مدل، قیمت، سایز و ... می تواند دقیقا نیاز کاربر را برطرف کرده و راحت تر قادر به خرید از سایت شما باشد. همیشه در ظاهر سایت بخشی را برای نمایش این مشخصات در نظر بگیرید که با یک نگاه سریع کاربر از مشخصات محصول شما مطلع شود. برای در نظر گرفتن این قابلیت بایستی زمانی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود را می دهید، این ویژگی را از شخص یا شرکت مجری درخواست کنید تا مطابق با نظر و سلیقه شما نمایش داده شود.

امنیت حساب کاربری

از آنجایی که سایت های فروشگاهی با حساب های بانکی مردم در ارتباط هستند، برای کسب اطلاعات از مشتری و ساخت حساب برای آنها، باید اصول امنیتی طراحی سایت را رعایت کنند. البته امروزه با داشتن رمز های پویا دیگربسیاری از اهداف سودجویانه برطرف شده است، با این حال بهتر است امنیت کاربر خود را اولویت قرار دهید. از موارد مهمی که در امنیت یک سایت تاثیر می گذارد، نحوه برنامه نویسی، سرویس میزبانی خریداری شده از شرکت هاستینگ، از اصلی ترین فاکتور ها می باشند.

هزینه طراحی سایت فروش لوازم جانبی

فروش لوازم جانبی در محیط وب سایت، جدا از مزیای بسیار کاربردی که دارد، مشمول هزینه های طراحی سایت نیز می شود. این هزینه ها برای راه اندازی و تحویل سایت دریافت می شود و در کنار آنها یک هزینه جزئی برای خرید هاست و دامنه نیز وجود دارد. اگر قصد دارید تا در باره شرایط و هزینه های طراحی سایت اطلاعات دقیقی کسب کنید، توصیه می شود از طریق تماس با سامانه پایدار، نوع سایت و قابلیت های مورد نظر خود را اعلام کنید تا هزینه و تعرفه دقیق را به شما اعلام کنیم.

مشاوره رایگان طراحی سایت لوازم جانبی

ارائه خدمات مشاوره رایگان طراحی سایت، از اصلی ترین سرویس های ما به کاربران سامانه طراحی سایت پایدار می باشد. جلب اعتماد و اطمینان مشتری اولین هدف ماست و شما می توانید کلیه  موارد و چالش های ذهنی خود را در این مسیر با ما مطرح کنید. کارشناسان طراح سایت ما بصورت 24 ساعته با شما در ارتباط می باشند.