وبسایت هایی که قصد فروش فرش های دست باف یا ماشینی را در حوزه اینترنت دارند، قطعا نیاز به یک وبسایت خواهند داشت. برای تاسیس و طراحی وبسایت فروش فرش باید در نظر داشته باشید که چه مواردی نیاز است که در این مقاله از پایدار وب قصد داریم به چک لیستی در این باره بپردازیم. قیمت و هزینه طراحی سایت یکی از پر تکرار ترین و مهم ترین مواردیست که همه روزه کاربران ما از ما سوال کرده و بدون شک نمی توان آن را نادیده گرفت. ما در سامانه پایدار با سابقه طراحی وبسایت های مختلف شرکتی، فروشگاهی، شخصی و ... با بهترین قیمت و کیفیت می توانیم تمام ویژگی هایی که از یک وبسایت در نظر دارید را پیاده سازی کنیم.

مزایای طراحی وبسایت فروش فرش

از زمان پیدایش کرونا و درک اهمیت اینترنت و فضای مجازی برای کاربران در سرتاسر دنیا، عده ی بسیار زیادی کسب و کار خود را روانه اینترنت کرده و بصورت جدی در این زمینه فعالیت می کنند. پتانسیل هایی که اینترنت امروزه برای مردم فراهم کرده است، امری بسیار مهم بوده و نمیتوان از آن گذشت. طراحی سایت در حوزه فروش انواع فرش، می تواند مزایای بسیار زیادی برای شما داشته باشد که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

داشتن یک کسب و کار بصورت اینترنتی در حوزه فرش

ثبت و تاسیس یک برند برای وبسایت 

رشد و توسعه وبسایت و رقابت با سایر برند ها

عدم نیاز به پرداخت هزینه های اجاره بالا

ارتباط مستقیم با مشتری بصورت تلفنی یا از طریق چت

قابلیت ارسال محصولات به درب منازل مشتری 

بهترین روش برای طراحی سایت فروش فرش چیست؟


پیش از اقدام برای سفارش طراحی سایت و داشتن یک وب سایت معتبر، بهتر است تا دقیق به مواردی که نیاز دارید، فکر کنید. در نظر داشته باشید که دوست دارید چه قابلیت ها و ویژگی هایی بر روی سایت شما نصب شود. چه مقدار هزینه برای کسب و کار اینترنتی خود مد نظر دارید و مواردی این چنین. با پاسخ به این گونه از سوالات می توانید به راحتی در هنگام سفارش، دغدغه های ذهنی خود را بیان کنید و بهترین بازدهی را دریافت نمایید.

هزینه طراحی سایت فروش فرش چقدر است؟


پایدار وب یکی از مراجع معتبر در زمینه طراحی سایت در انواع مختلف است که بسته به ویژگی و قابلیت هایی که در سایت فروش فرش شما قرار می گیرد، هزینه هاست، دامنه، پشتیبانی و ... یک هزینه منصفانه و معقول را برای شما بر آورد می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

وبسایت های وردپرسی فروش فرش

وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا مثل رقیب خود یعنی جوملا، امروزه میزبان بسیاری از وبسایت ها در سطح وب فارسی و خارجی می باشد. طراحی سایت با وردپرس یکی دیگر از روش هاییست که می توانید فروشگاه فرش خود را توسط آن پیاده سازی کنید. هر چند که کد نویسی و طراحی وبسایت از صفر تا صد، مزایای بیشتری به نسبت سایت های وردپرسی داشته اما این روش نیز طرفداران بسیار زیادی دارد.

امکاناتی که بر روی وبسایت شما باید قرار بگیرد

به پیشنهاد پایدار وب، شما برای طراحی سایت فروش فرش بهتر است یک درگاه بانکی، قسمت تماس با ما، تصاویر زیبا و با کیفیت از محصولات، سرعت بالای وبسایت، طرح زیبا و کاربر پسند و پشتیبانی 24 ساعته را در نظر بگیرید.

جمع بندی

داشتن یک وبسایت در زمینه فروش فرش های مختلف در ایران یا خارج از کشور، می تواند باعث سود سازی و در آمد شما بشود. این امر با روش های مختلفی امکان پذیر بوده و می توانید طراحی سایت خود را به پایدار وب واگذار نمایید تا با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان، سایت شما را تحویل دهد.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت فروش فرش چقدر است؟

با توجه به پارامتر هایی که در سایت شما قرار می گیرد، زبان برنامه نویسی، هاست، دامنه، پشتیبانی و ... به بهترین شکل یک قیمت منصفانه برای شما در نظر گرفته می شود.

آیا برای طراحی سایت نیاز به دانش برنامه نویسی می باشد؟

با واگذار کردن پروژه های خود به پایدار وب، می توانید بهترین وبسایت را در حوزه کاری خود بدون نیاز به دانش برنامه نویسی داشته باشید.