برای طراحی سایت فروش دوربین از چه روشی باید استفاده کنم؟ هزینه و قیمت طراحی سایت در این زمینه چقدر است و چگونه می توان آن را پرداخت کرد؟ آیا از فروش دوربین بصورت اینترنتی و از طریق وبسایت می توان در آمد مناسبی کسب کرد یا خیر؟ در این مقاله از وبسایت پایدار وب، قصد داریم به تمامی پرسش های شما و چالش هایی که در زمینه راه اندازی یک وبسایت در حوزه فروش دوربین های مختلف دارید را پاسخ دهیم. طراحی سایت در زمینه خرید و فروش دوربین هایی مثل : دوربین عکاسی، دوربین مداربسته و ... به شرط رعایت کردن اصول بازاریابی و ارائه کیفیت مناسب خدمات پس از فروش، می تواند منجر به کسب در آمد برای فروشگاه اینترنتی شما بشود. این امر با روش های مختلفی صورت می گیرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

طراحی سایت فروش دوربین چیست؟

فرض کنید شما یک مغازه دار یا وارد کننده محصولاتی مثل دوربین می باشید که قصد فروش آن بصورت اینترنتی را دارید. در این زمان شما می توانید یک وبسایت را در محیط گوگل برای ارائه اجناس خود و معرفی آن ها به مشتریان، طراحی  و راه اندازی کنید تا در آمد بیشتری کسب کنید. به مجموعه ای از این فعالیت ها که با هدف داشتن یک سایت خوب، صورت می گیرد، طراحی سایت فروش دوربین گفته می شود. این امر دارای اصول و شرایط خاصی می باشد و بهتر است یا توسط خودتان صورت بگیرد و یا به یک شرکت طراحی سایت مانند پایدار وب واگذار کنید تا از نظر قیمت و کیفیت پروژه خیالتان راحت باشد.

طراحی سایت فروش دوربین چه مزایایی دارد؟

کسب و کار های اینترنتی مختلفی امروزه در سر تا سر دنیا با توجه به رشد دنیای دیجیتال و ظرفیت های بالای فضای مجازی برای کسب در آمد، شکل گرفته اند. یکی از روش های پر سود و کم دردسر داشتن یک وبسایت در زمینه فروش دوربین می باشد که بهتر است با آگاهی و علم کافی در این زمینه قدم برداشته تا به مزایایی مثل:

 • کسب در آمد بصورت اینترنتی
 • رشد و توسعه برند تجاری
 • ارائه کردن نمایندگی های فروش
 • فروش بصورت عمده یا تکی
 • صادرات و واردات
 • عدم پرداخت اجاره
 • امکان فعالیت بصورت دور کاری

اشاره کرد. این ها مواردی هستند که به عنوان مهم ترین مزیت های طراحی سایت فروش دوربین شناخته می شوند.

انوع طراحی سایت فروش دوربین

سایت هایی که در این حوزه طراحی می شوند، به صورت عمده در دو بخش تقسیم خواهند شد، یکی طراحی بصورت اختصاصی ( کد نویسی از صفر تا صد ) و دیگری استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا، وردپرس، دروپال و ... می باشد. هر کدام از این روش ها یک قابلیت کاربردی و مفید در اختیار شما قرار می دهد که بر اساس شرایط، می توانید آن را انتخاب کنید. اگر قصد داشتن یک وبسایت حرفه ای و فوق العاده را دارید، طراحی بصورت کد نویسی و اگر نیاز به داشتن یک وبسایت کار راه انداز و با قیمت اقتصادی تر دارید، وبسایت وردپرسی توصیه می شود. سیستم های مدیریت محتوای جوملا و دروپال نیز به عنوان رقبای وردپرس شناخته می شوند که می توان از آنها با قیمت اقتصادی استفاده کرد.

برای طراحی سایت فروش دوربین خود به چه مواردی نیاز داریم؟

راه اندازی یک سایت، مراحل مختلفی دارد. به عنوان مثال اگر شما قصد دارید در زمینه فروش دوربین های مختلف یک سایت داشته باشید، باید ابتدا یک سرویس میزبانی یا هاست برای سایت خود خریداری کنید. در مرحله بعدی تیم برنامه نویس پایدار وب، پس از طراحی سایت شما باید محتوا و قالب سایت را بر روی این هاست بارگذاری کنند تا برای عموم مردم قابل نمایش باشد. در کنار خرید هاست، باید یک آدرس دامنه نیز خریداری کنید که همان اسم سایت شما می باشد که بصورت www.ABC.com در نوار جستجو تایپ می شود. این موارد اقدامات اولیه برای نمایش سایت فروشگاهی شما می باشد که پیش از همه ی اینها باید طرحی که در ذهن دارید را به خوبی پیاده سازی کنید.

توقع یک خریدار از سایت فروش دوربین

همیشه برای اینکه بهترین سرویس و خدمات را ارائه دهید، بهتر است تا خود را جای شخص خریدار قرار دهید و ببینید زمانی که به قصد خرید دوربین وارد یک وبسایت می شوید، توقع دارید با چه نوع سایتی مواجه شوید؟ آیا دوست دارید در صفحه ای که باز می شود برای شما تعداد زیادی دوربین نمایش داده شود یا دوست دارید بر روی محصولی خاص تمرکز کنید. همه این ها اصولی از حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشد که بهتر است پیش از راه اندازی وبسایت به خوبی بر روی آن تمرکز کنید.

زبان های برنامه نویسی رایج برای طراحی سایت فروش دوربین

امروزه اکثر وبسایت ها در دو بخش طراحی و پیاده سازی می شوند، یکی قسمتی است که کاربر آن را بر روی مانیتور خود مشاهده می کند و دیگری بخشیست که در پشت سایت قرار دارد و عملیات های منطقی را اجرا می کند. این دو جنبه کاملا با یکدیگر متفاوت بوده اما با یک هدف فعالیت می کنند. زبان های برنامه نویسی رایج برای طراحی ظاهر سایت امروزه شامل: CSS، HTML، JavaScript می باشد و در قسمت پشت سایت یا back-end از زبان هایی مثل: php، Asp، paython و ... استفاده می شود. این که شما کدام زبان را انتخاب کنید یا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید، نیازمند بررسی ویژگی های مورد نیاز شما برای یک وبسایت می باشد.

هزینه طراحی سایت فروش دوربین چقدر است ؟

زمانی که صحبت از قیمت طراحی سایت در هر زمینه ای می شود، همیشه یک فرمول بصورت کلی وجود دارد که آن شامل موارد زیر است.

انتظارات شما از وبسایت چیست؟

 1. وبسایت اختصاصی باشد یا از سیستم های مدیریت محتوا استفاده شود
 2. محتوا در وبسایت درج شود یا خیر
 3. مدت زمان مورد نظر برای طراحی سایت
 4. قیمت هاست و دامنه
 5. مدت زمان پشتیبانی

و سایر مواردی که در قرار داد ها ذکر می شود دارد. از همین رو بصورت کلی نمی توان گفت قیمت طراحی سایت فروش دوربین 2 میلیون یا 20 میلیون تومان است.

جمع بندی

طراحی سایت فروش دوربین، می تواند باعث نمایش محصولات شما در حوزه دیجیتال به کاربران در محیط گوگل باشد. از همین رو بهتر است تا با دانشی کافی و تسلط بالا نسبت به حوزه اینترنت و فروش اینترنتی وارد این مسیر شوید. برای طراحی سایت نیز می توانید به شرکت پایدار وب، اعتماد کرده و پروژه خود را در سریع ترین زمان با بهترین و ارزان ترین قیمت تحویل گرفته و از نتایج فروش خود بهره مند شوید.

سوالات متداول

طراحی سایت فروش دوربین چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

نمایش محصولات، قیمت، سبد خرید، قابلیت عضویت از ویژگی هایست که در یک سایت فروش دوربین باید درج شود.

مدت زمان طراحی سایت در این زمینه چقدر است؟

بسته به تیمی که پروژه طراحی سایت خود را به آن واگذار می کنید و امکاناتی که از یک وبسایت انتظار دارید، زمان آن متغییر می باشد.