شرکت های بازرگانی در سر تا سر دنیا از جمله ایران، به عنوان یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد هر کشور شناخته می شوند. طراحی سایت شرکت بازرگانی برای این نوع از شرکتها، به عنوان یکی از اقدامات تاثیر گذار و پر کاربرد شناخته می شود، چرا که باعث افزایش جذب مشتری و سرویس دهی بیشتر به افراد می شود. با داشت وبسایت در هر زمینه ای به خصوص شرکت هایی که در حوزه بازرگانی فعالیت می کنند، می توان سرمایه خود را در صورت مدیریت درست، افزایش داد. این شرکتها دارای انواع مختلفی می باشند که بحث آن خارج از موضوع این مقاله از پایدار ثبت می باشد. در ادامه به بررسی هزینه طراحی سایت شرکت بازرگانی، شرایط و مزایای آن می پردازیم و پیش از آن بهتر است تا با این شرکت ها بیشتر آشنا شویم.

معرفی شرکت های بازرگانی پیش از طراحی سایت شرکت بازرگانی

شاید پیش از طراحی سایت در این زمینه برای شما سوال بوجود بیاید که فعالیت این گروه از شرکت ها در چه زمینه هایی می باشد و پتانسیل های رشدی که برای وبسایت می توان در نظر گرفت چیست؟

فعالیت این دسته از شرکت ها در حوزه خرید و فروش، فعالیت در گمرک در زمینه ترخیص کالا، ایجاد شعب و نمایندگی های متعدد، دریافت وام با شرایط مناسب و شرکت در مزایده های مختلف می باشد. با طراحی سایت، یک شرکت بازرگانی می تواند خدمات خود را در سطح اینترنت بین المللی در سر تا سر دنیا به نمایش گذاشته و باعث افزایش سرویس دهی و کسب در آمد و در نتیجه رشد اقتصاد کشور شود. 

مزایای طراحی سایت شرکت بازرگانی

وب سایت و مدیریت آن، می تواند مزیت ها و پتانسیل های زیادی برای هر کسب و کاری داشته باشد. از مهم ترین آنها می توان به دیده شدن کسب و کار شما اشاره کرد که حکم تابلو های تبلیغاتی در اتوبان ها را دارد. با راه اندازی یک سایت در زمینه بازرگانی می توانید حوزه کاری خود را بصورت واضح برای کاربران توضیح داده و از سفارش و درخواست آنها، کسب در آمد کنید. همچنین می توانید با ارائه خدمات به سایر کشور ها و همکاری با آن ها، اقدام به درآمد زایی بصورت دلاری کنید. این موارد در کلام بسیار زیبا می باشد اما رعایت اصول آن و داشتن یک وبسایت با کیفیت، حرف اول را در این زمینه می زند.

ویژگی های یک وبسایت مناسب برای شرکت بازرگانی

یک سایت خوب و مناسب باید پاسخگوی تمام نیاز های کاربران باشد و در سریع ترین زمان کل مفهوم و کاربرد یک صفحه را به کاربر برساند. اگر شما در حوزه صادرات و واردات فعالیت می کنید، سایت شما باید بر اساس این موارد دسته بندی و طراحی شود تا کاربر بصورت واضح متوجه فعالیت شما شده و سرویس یا خدمات مورد نظر خود را انتخاب کند.

طراحی سایت شرکت بازرگانی پرسرعت

یکی از کم صبر ترین مردمان دنیا طبق آمار، مردم ایران می باشند. شاید نکته ای تلخ و حتی خنده دار باشد، اما در هر صورت شما تحمل صبر کردن برای یک وبسایت به مدت 20 ثانیه را نخواهید داشت و توقع دارید سایت مورد نظر شما در سریع ترین زمان بارگذاری شود. سامانه پایدار با بهره مندی از روش های جدید برنامه نویسی و اصول بهینه سازی سرعت سایت، این نیاز شما را پاسخگو می باشد و می توانید یک وبسایت پر سرعت را در حوزه بازرگانی داشته باشید.

سئو طراحی سایت شرکت بازرگانی

یکی از مهم ترین پارامتر های حال حاضر برای افزایش فروش و جذب ترافیک کاربران به وبسایت شما، سئو و بهینه سازی سایت می باشد.  توجه به سئوی وبسایت می تواند باعث افزایش رشد و فروش محصولات یا خدمات شما به کاربران شود. پایدار ثبت با استفاده از متخصصین سئوی خود می تواند وبسایت شما را در نتایج اول گوگل برای کاربران نشان دهد.

امنیت وبسایت

یک وبسایت هر چقدر هم خوب و با کیفیت باشد، اما اگر به نکات امنیتی آن توجه نشود، ارزش پایینی دارد. چرا که اطلاعات کاربران شما و وبسایتتان به سرعت در دست هکر ها افتاده و نمی توان به سایت شما اعتماد کرد. رعایت اصول امنیتی در طراحی سایت شرکت بازرگانی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد.

طراحی کاربر پسند

یک وبسایت با کیفیت باید از نظر طراحی و سازگاری با تمامی دستگاه های هوشمند مثل: تبلت، موبایل، کامپیوتر، لپ تاپ و ... هم خوانی داشته باشد. یعنی سایت شما به راحتی روی تمامی دستگاه ها با کیفیت مناسب اجرا شود و با مشکلی مواجه نشوید. توجه به گرافیک و طرح بندی سایت نیز بسیار مهم است، چرا که این امر باعث می شود تا کاربر تمایل بیشتری به ماندگاری در سایت شما داشته باشد.

هزینه طراحی سایت شرکت بازرگانی

هزینه طراحی سایت که از داغ ترین و پر تکرار ترین سوالات در سطح وب فارسی می باشد، بر اساس تعداد ویژگی هایی که از سایت خود انتظار دارید و سایر پارامتر ها تعیین می شود. برای بررسی و محاسبه دقیق هزینه طراحی سایت پایدار وب می توانید با ما در ارتباط باشید.

جمع بندی

طراحی سایت شرکت بازرگانی در زمینه خرید و فروش، صادرات و واردات از طریق حوزه دیجیتال و اینترنت می تواند به کسب و کار شما کمک شایانی کند. رعایت اصول طراحی وب سایت می تواند باعث افزایش ماندگاری کاربر، افزایش رتبه سایت شما و در نهایت، نتیجه گیری بهتر برای شما شود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر یا پاسخ به سوالات خود از طریق راه های ارتباطی با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

برای محاسبه نرخ قیمت و هزینه طراحی سایت توسط پایدار وب می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. تعرفه های ما از نظر قیمتی اقتصادی و مناسب می باشند.

تفاوت سایت شرکتی و فروشگاهی در طراحی چیست؟

سایت های شرکتی معمولا نیازی به فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات نداشته و بیشتر از طریق راه های ارتباطی و بخش های تماس با ما مدیریت می شوند. در حالیکه سایت های فروشگاهی کاربر بیشتر درگیر با خرید و فروش محصول می باشد.