خدمات پکیج در انواع مختلف، متناسب با خانه هایی که ساخته می شود، همیشه به عنواننیاز های ضروری هر خانواده شناخته می شود و با طراحی سایت در این زمینه می توان بخش عمده ای از نیاز ها را برطرف کرد و به کسب در آمد رسید. خدمات پکیج می تواند شامل تعمیر، عیب یابی، خرید و فروش یا معاوضه در مدل های متنوع باشد که می توان کلیه این امور را از طریق طراحی و راه اندازی یک وبسایت مدیریت کرد. کسب در آمد اینترنتی امروزه بسیار رایج شده است و افراد مختلف در زمینه های گوناگون قدم در این مسیر گذاشته اند. از همین رو باید در نظر داشته باشید که اگر جزو افرادی هستید که قصد داشتن یک سایت را دارید، بهتر است تا این مقاله از پایدار وب را تا انتها مطالعه کنید تا با پیش نیاز ها و مواردی که به آن نیاز دارید آشنا شوید.

طراحی سایت خدمات پکیج در ایران

خدمات طراحی و راه اندازی وب سایت در کشور ایران سال های پیش  فعالیت جدی خود را آغاز کرد و از آن زمان تا الان، پیشرفت های قابل توجه ای در ساختار و کیفیت آن ها مشاهده می شود. داشتن یک سایت فروشگاهی یا خدماتی در حوزه پکیج و خدمات آن نیاز مند دانش برنامه نویسی یا آگاهی از اصول طراحی سایت می باشد. از همین رو شما در صورت آشنایی با آن می توانید کلیه امور را بر عهده گرفته و سایت خود را راه اندازی کنید. در صورت عدم آشنایی یا داشتن اطلاعات کافی نیز می توانید آن را به یک شرکت طراحی سایت یا یک شخص برنامه نویس برون سپاری کنید و فقط منتظر تحویل کار باشید. در این مسیر باید به نکاتی که یک وبسایت کاربردی در این زمینه باید داشته باشد، توجه کنید.

نکات مورد نیاز در هنگام طراحی سایت خدمات پکیج


با تاسیس وبسایت خیال اینکه سریعا به فروش یا درآمد برسید، امری محال است و باید در این پروسه به نکات بسیاری توجه کنید که به مهم ترین آنها می پردازیم. یک سایت مناسب برای فروش و ارائه خدمات پکیج باید به مواردی مثل: طراحی زیبا و کاربر پسند، سرعت بالای سایت، پوشش دهی خدمات در سطح یک شهر یا حتی کشور با تعداد کارکنان مناسب، محتوای ایده آل و بهینه سازی سایت یا سئو توجه داشته باشد. به دلیل رقابتی که روز به روز در این مسیر افزایش پیدا می کند، باید با علم کافی و دستی پر در این مسیر وارد شوید تا بتوانید با رقابتی سالم، جایگاه واقعی خود را پیدا کنید. توجه داشته باشید که منوی وبسایت، صفحه اصلی و تصاویری که در آن استفاده می شود به شدت می تواند در جذب مخاطب تاثیر گذار باشد.

هزینه طراحی سایت خدمات پکیج

هر محصول یا خدماتی که قصد خرید آن را داریم، معمولا در مراحل اول به هزینه آن دقت می کنیم و برای بررسی هزینه طراحی سایت باید گفت: این موضوع کاملا نسبی می باشد و شرکت با شرکت یا شخص با شخص، در آن متفاوت است. با این حال ما در پایدار وب با اقتصادی ترین پکیج های طراحی سایت در خدمت کاربران گرامی هستیم و با ارزان ترین قیمت یک وبسایت ارائه دهنده خدمات پکیج را برای شما راه اندازی خواهیم کرد. از نظر مدت زمان تحویل به دلیل تعداد بالای افراد برنامه نویس و تجربه بالای کارکنان، در کوتاه ترین بازه زمانی پروژه شما را تحویل خواهیم داد.

اهمیت پشتیبانی در طراحی سایت

زمانی که شما سایت خود را به یک شرکت یا فرد واگذار می کنید تا برای شما طراحی و پیاده سازی کند، موضوعی که معمولا افراد نادیده می گیرند، امر پشتیبانی سایت است که برای آن باید با برنامه ریزی مناسب و ایده آل قدم بردارید. چرا که پس از تحویل وبسایت ممکن است تا با انواع و اقسام مشکلات نرم افزاری، سرعت، امنیت و .. مواجه شوید و نیاز داشته باشید تا یک تیم پشتیبان در کنار شما باشد. ما در سامانه پایدار تیم پشتیبانی 24 ساعته را در اختیار شما قرار داده ایم و می توانید از خدمات ما در تمامی لحظات استفاده کنید.

گرافیک و طرح سایت چقدر مورد اهمیت است؟

یک لباس زیبا، فرش خوش رنگ و قاب نقاشی جذاب، همیشه توجه افراد را به خود جلب کرده و تمایل بیشتری برای آنها از خود نشان می دهند. در امر طراحی سایت نیز این موضوع مستثنی نیست و باید با یک طرح شیک و مناسب با نوع فعالیت خدمات پکیج، سایت خود را راه اندازی کنید. در نظر داشته باشید تا زمانی که کاربر وارد سایت شما می شود، قصد دارید چه چیزی به او نشان دهید و خدمات خود را با چه سبکی منتشر کنید، همه ی اینها نیاز به یک استراتژی معین و مشخص دارد که باید از پیش تعیین شود.

جمع بندی

خدمات پکیج معمولا از طریق شماره های تلفن و یا حضور مشتری در مغازه ها صورت می گرفت، اما با توسعه اینترنت آزاد، رفته رفته وبسایت ها یا پیج های اینستاگرامی مختلفی در این زمینه شروع به کار کرده اند تا مخاطبان زیادی را از این روش جذب کنند. با این حال پروژه طراحی سایت خود را به هر کسی واگذار نکنید و پیش از اقدام بهتر است تا به مواردی مثل : هزینه طراحی سایت، پشتیبانی، امنیت، طراحی و مدت زمانی که پروژه شما تکمیل می شود، دقت کنید. مدیریت  و بهینه سازی سایت نیز مراحل بعدی شما می باشد که بهتر است برای آن بصورت دقیق و مشخص برنامه ریزی کنید تا در هر زمان، با یک پلن مشخص پیش بروید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر یا مشاوره با کارشناسان ما دارید، می توانید همه روزه از طریق شماره تلفن های ثبت شده یا راه های ارتباطی مثل ارسال ایمیل، با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت خدمات پکیج چقدر است؟

قیمت  وتعرفه طراحی سایت بسته به خدمات شما، زبان برنامه نویسی، ویژگی و قابلیت هایی که برای سایت در نظر دارید، به اضافه هزینه خرید هاست و دامنه در نظر گرفته می شود.

آیا می توان از طریق طراحی سایت به فروش پکیج رسید؟

بله شما می توانید خدمات پکیج به همراه مدل های متنوع آن را از طریق وبسایت خود، بصورت اینترنتی ارائه کنید.